تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] استانیسلاو چرچسوف بازیکن فوتبال دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق که به عنوان مربی جدید تیم ملی فوتبال روسیه تعیین شده است، برای هر سال مربی گری ملی پوشان این کشور دو میلیون و ۵۰۰ هزار یورو دستمزد می گیرد. به گزارش ایسکانیوز، چرچسوف ۵۲ ساله جایگزین لئونید اسلوتسکی شده است که پس از ناکامی […]

[ad_1]

استانیسلاو چرچسوف بازیکن فوتبال دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق که به عنوان مربی جدید تیم ملی فوتبال روسیه تعیین شده است، برای هر سال مربی گری ملی پوشان این کشور دو میلیون و ۵۰۰ هزار یورو دستمزد می گیرد.

به گزارش ایسکانیوز، چرچسوف ۵۲ ساله جایگزین لئونید اسلوتسکی شده است که پس از ناکامی کامل روسیه در مرحله گروهی رقابت های یورو ۲۰۱۶ فرانسه از مقام خود کناره گیری کرد.
روزنامه کامرسانت امروز (جمعه) اعلام کرد که چرچسوف با قرار داد دو ساله تیم ملی فوتبال روسیه را برای حضور در رقابت های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ که این کشور میزبانی آن را بر عهده دارد، آماده خواهد کرد.
انتصاب این بازیکن سابق و مربی کهنه کار نشان می دهد که روسیه با وجود سابقه مربیگری گاس هیدینگ هلندی و فابیو کاپلو از ایتالیا در تیم ملی فوتبال این کشور در صدد است با استفاده از مربی بومی وارد رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ شود.
آخرین دریافتی کاپلو که از جولای ۲۰۱۲ مربی تیم ملی فوتبال روسیه بود، برای سال ۲۰۱۵ هفت میلیون یورو اعلام شده بود.
وی همچنین با طرح شکایت از روسیه برای فسخ زودهنگام قرارداد، ۱۵ میلیون یورو خسارت دریافت کرد.
چرچسوف بازیکن فوتبال دوران شوروی سابق و دارنده عنوان استاد ورزش روسیه، سابقه حضور در تیم های درسدن آلمان، تیرول اتریش، اسپارتاک و لوکوموتیو مسکو را دارد.
از سوی دیگر، آغاز مسئولیت چرچسوف سبب نارضایتی طرفداران تیم لگی لهستان شده است، زیرا به عنوان مربی برای نخستین بار توانستاین تیم را در تاریخ تشکیل خود صاحب جام قهرمانی فوتبال این کشور کند.
ناکامی تیم ملی فوتبال روسیه در نخستین مرحله از رقابت های یورو ۲۰۱۶ برای مسئولان ورزش و مردم این کشور بسیار نگران کننده است، زیر تکرار چنین نتیجه ای برای این تیم به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ تاثیرهای نامطلوبی بر جایگاه بین المللی ورزش روسیه خواهد داشت.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس