تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک حراجی انگلیسی روز بیستم اوت، این نقاشی را برای فروش می‌گذارد. علاوه بر این اثر هنری، مدال‌ها، نشان‌ها، نامه‌ها و یادگاری‌های هرسون ویتلی از جنگ هم توسط دخترش در این حراجی عرضه می‌شود. یک نقاشی که سربازی آمریکایی از دفتر ‌هیتلر‌ سرقت کرد، چوب حراج می‌خورد. به گزاش ایسنا به نقل از «آی. […]

[ad_1]

یک حراجی انگلیسی روز بیستم اوت، این نقاشی را برای فروش می‌گذارد. علاوه بر این اثر هنری، مدال‌ها، نشان‌ها، نامه‌ها و یادگاری‌های هرسون ویتلی از جنگ هم توسط دخترش در این حراجی عرضه می‌شود.

یک نقاشی که سربازی آمریکایی از دفتر ‌هیتلر‌ سرقت کرد، چوب حراج می‌خورد.

به گزاش ایسنا به نقل از «آی. بی نیوز» نقاشی رنگ روغنی از ارنست فردریش که یک سرباز آمریکایی از دیوار دفتر فرماندهی آدولف هیتلر در کوه‌های باواریان آلپ دزدیده بود و بین ۶ تا ۱۰ هزار پوند ارزش‌گذاری شده، به‌زودی در معرض فروش قرار می‌گیرد.

این نقاشی که قلعه محل زندگی دوست و وکیل هیتلر را نشان می‌دهد توسط ارنست فردیریش ‌کشیده شده و ارزش آن بین هفت هزار و ۷۷۷ تا ۱۲ هزار و ۹۶۲ دلار (۶ تا ۱۰ هزار پوند) تخمین زده شده است.

هرسون ویتلی گروهبان لشکر پیاه نظام آمریکا بود که اواخر جنگ جهانی دوم این نقاشی را از دیوار مقر فرماندهی هیتلر ‌دزدید و حالا دختر او قصد دارد این اثر هنری را به حراج بگذارد.

تَرَکی در گوشه‌ بالایی این تابلو دیده می‌شود که به گفته دختر ویتلی در زمان انتقال آن از طریق کشتی به اروپا ایجاد شده است.

یک حراجی انگلیسی روز بیستم اوت، این نقاشی را برای فروش می‌گذارد. علاوه بر این اثر هنری، مدال‌ها، نشان‌ها، نامه‌ها و یادگاری‌های هرسون ویتلی از جنگ هم توسط دخترش در این حراجی عرضه می‌شود.

آدولف هیتلر خود نیز نقاش بود و گفته می‌شود، او در دوران جوانی، هنگامی که در مونیخ و وین زندگی می‌کرد، صدها اثر نقاشی خلق کرد که البته نمونه‌های جعلی فراوانی نیز از آن‌ها در بازار آثار هنری وجود دارد و از آنجا که او سبک منحصربه‌فردی در نقاشی نداشت و فقط کپی می‌کرد، تشخیص اصالت کارهای او بسیار دشوار است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس