تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  شخصی که به قصد سرقت وارد خانه ای در اسلامشهر شده بود، بعد از آن که چیزی برای سرقت نیافت، خربزه باقی مانده در یخچال را خورد و رفت. به گزارش ایرنا، نیمه شب گذشته در شهرک توحید از محله های شهر اسلامشهر، خانه یک زن و مرد پیر که طعمه یک سارق شده […]

[ad_1]

 شخصی که به قصد سرقت وارد خانه ای در اسلامشهر شده بود، بعد از آن که چیزی برای سرقت نیافت، خربزه باقی مانده در یخچال را خورد و رفت.

به گزارش ایرنا، نیمه شب گذشته در شهرک توحید از محله های شهر اسلامشهر، خانه یک زن و مرد پیر که طعمه یک سارق شده بود از سرقت در امان ماند.

ساکنان خانه که نیمه های شب با صدای بلند به هم کوبیده شدن در خانه از خواب پریده بودند مشاهده کردند خربزه ای که در یخچال بوده به صورت نیم خورده بر روی کف اتاق قرار گرفته و یک قبضه چاقوی ضامن دار نیز روی آن جامانده است.

به گفته ساکنان خانه، رد پای بزرگی نیز در سرتاسر خانه وجود دارد و وسایل اتاق کوچک خانه نیز روی زمین ریخته است که نشان دهنده وارسی های سارق به قصد یافتن اشیاء گرانبها بوده است.
از آنجایی که در منزل این زن و مرد پیر ۸۰ ساله ، وسایل کهنه و فرسوده موجود برای سارق دندانگیر نبوده، هیچ چیزی سرقت نشده است.

به گفته یکی از کارشناسان پلیس اسلامشهر تاکنون چنین موردی در این شهرستان رخ نداده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس