تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در پنج ماهه نخست سال جاری ۷ هزار و ۸۳ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات هفت هزار و ۲۸۲ نفر بود،‌ ۲٫۷ درصد کاهش یافته است. به گزارش ایسکانیوز در پنج ماهه نخست سال جاری از کل […]

[ad_1]

در پنج ماهه نخست سال جاری ۷ هزار و ۸۳ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات هفت هزار و ۲۸۲ نفر بود،‌ ۲٫۷ درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایسکانیوز در پنج ماهه نخست سال جاری از کل تلفات حوادث رانندگی پنج هزار و ۵۲۳ نفر مرد و یک هزار و ۵۶۰ نفر زن بودند.

در این مدت استان های فارس با ۶۳۰، تهران با ۵۲۱، خراسان رضوی با ۴۸۸ فوتی بیشترین و استان های ایلام با ۵۹، کهگیلویه و بیوراحمد با ۷۹ و یزد با ۹۲ کمترین آمار تلفات حوادث رانندگی را داشته اند.

همچنین در پنج ماهه اول سال جاری یهکهزار و ۹۶۹ نفر از تلفات تصادفات در مسیرهای درون شهری، چهار هزار و ۵۷۱ نفر در محورهای برون شهری، ۵۲۴ نفر در مسیرهای روستایی و ۱۹ نفر در مسیرهایی نامعلوم جان خود را از دست داده اند.

در حوادث رانندگی پنج ماهه نخست امسال ۱۴۵ هزار و ۷۴۷ مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که از این تعداد ۱۰۴ هزار و ۴۲۵ نفر مرد و ۴۱ هزار ۳۲۲ نفر زن بودند. این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷٫۷ درصد بیشتر شده است.

مرگ یک هزار و ۶۶۴ نفر در تصادفات مرداد

بر اساس این گزارش در مرداد ماه سال جاری یکهزار و ۶۶۴ نفر در حوادث رانندگی جان باختند که یکهزار و ۳۰۳ نفر از آنان مرد و ۳۶۱ نفر زن بودند. این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲٫۱ درصد کاهش یافته است.

آمار مصدومان حوادث رانندگی که در مرداد امسال به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند رشد ۷٫۹ درصدی داشته و به ۳۲ هزار و ۹۷۷ نفر رسیده است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس