تاریخ انتشار: ۲۴ بهم ۱۳۹۴

شهردار منطقه۲ طی نامه ای به شهردار پایتخت ضمن ابراز تاسف از اتفاق پیش آمده درخصوص کارواش سعادت آباد و پذیرش قصور، استعفای خود را تقدیم محمد باقر قالیباف کرد.

به گزارش “گذارنیوز”  شهردار منطقه۲ طی نامه ای به شهردار پایتخت ضمن ابراز تاسف از اتفاق پیش آمده درخصوص کارواش سعادت آباد و پذیرش قصور، استعفای خود را  تقدیم محمد باقر قالیباف کرد.

* جزئیات حادثه کارواش دریا
هفته گذشته بود که فیلم حمله شبانه ماموران شهرداری به یک کارواش در فضای مجازی و رسانه‌های کشور به سرعت منتشر شد که در آن ماموران شهرداری تهران، با یورش به یک کارواش متعلق به مسجد قدس سعادت‌آباد، کارگران این کارواش را مورد ضرب و جرح قرار داده و اموال و دارایی‌هایی را نیز تخریب کرده‌اند. باوجود اسناد و مدارکی که هیئت امنای مسجد در اختیار دارند اما شهرداری مدعی است که ملک این کارواش به شهرداری متعلق است. این‌طور که کارگران این کارواش در فیلم منتشر شده توضیح می‌دهند، در شب حادثه وقتی تعداد زیادی از ماموران شهرداری در ساعت ۱:۳۰ بامداد برای پلمب به این مکان تجاری حمله کردند، کارگران از آن‌ها حکم قضایی و قانونی خواستند اما جواب آن‌ها ضربه‌های چماق، چاقو، باتوم برقی و پراکندن گاز اشک‌آور بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس