تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شبکه چهار سیما امروز (اول شهریور) به مناسبت روز پزشک ویژه‌برنامه‌ای را تحت عنوان «بال‌های سپید» به مدت ۱۴ ساعت روانه آنتن پخش کرده است. به گزارش ایسنا، احسان کرمی، شاهین شرافتی، مهسا ملک مرزبان و محمود کریمی اجرای این ویژه‌برنامه را عهده‌دار هستند و تیزرهای میانی این ویژه‌برنامه توسط رامبد جوان اجرا شده است. […]

[ad_1]

شبکه چهار سیما امروز (اول شهریور) به مناسبت روز پزشک ویژه‌برنامه‌ای را تحت عنوان «بال‌های سپید» به مدت ۱۴ ساعت روانه آنتن پخش کرده است.

به گزارش ایسنا، احسان کرمی، شاهین شرافتی، مهسا ملک مرزبان و محمود کریمی اجرای این ویژه‌برنامه را عهده‌دار هستند و تیزرهای میانی این ویژه‌برنامه توسط رامبد جوان اجرا شده است.

«بال‌های سپید» که پخش آن از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ساعت ۲۴ امشب ادامه خواهد داشت، گزارش‌ها و آیتم‌های گوناگونی تدارک دیده شده است که از جمله آنها گزارش‌های مستند و علمی از پزشکان متخصص، بزرگ و مطرح علوم روز پزشکی است.

در بخش گفت‌وگو با مهمانان که همگی از پیشکسوتان و نخبگان عرصه پزشکی هستند، پرفسور سید محمدرضا کلانتر معتمدی،دکتر نمازی، دکتر داروغه‌زاده، دکتر فروزنده، دکتر آقاجانی، دکتر مسلم بهادری، دکتر سید ناصر عمادی در استودیو «بال‌های سپید» حضور خواهد داشت و درباره موضوعاتی همچون اخلاق پزشکی به بیان سخنانی می‌پردازند.

همچنین گزارشی از موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران، سکانسی از سریال «در چشم باد» و «روزگار قریب»، مستند «پیر داروساز»، مستند «شفاخانه»، نماهنگ‌هایی در رابطه با دیابت و فست فود، مستند «بدون مرز» از پزشکان بدون مرز، گزارشی از برگزاری جشنواره فیلم سلامت، پخش ترانه و میان برنامه‌های متنوع از دیگر بخش‌های ویژه برنامه امروز شبکه چهار در روز پزشک است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس