تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گروه موسیقی آذربایجانی “خوش خبر” به سرپرستی “ایاز شجاعی” در نخستین هفته موسیقی نواحی ایران در برج آزادی حضور خواهد داشت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی برج آزادی، این گروه موسیقی از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون اجراهای بسیاری را در داخل و خارج از کشور روی […]

[ad_1]

نخستین هفته موسیقی نواحی در برج آزادی برگزار می شود

گروه موسیقی آذربایجانی “خوش خبر” به سرپرستی “ایاز شجاعی” در نخستین هفته موسیقی نواحی ایران در برج آزادی حضور خواهد داشت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی برج آزادی، این گروه موسیقی از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون اجراهای بسیاری را در داخل و خارج از کشور روی صحنه برده است و بیش از ۶۰ لوح تقدیر دریافت کرده است.
از جمله مهمترین این اجراها در سال های اخیر می توان به شرکت در فستیوال آذربایجان باکو در نوروز ۹۲ و حضور در جشنواره های سراسری موسیقی نواحی اشاره کرد.
ایاز شجاعی (سرپرست، خواننده و نوازنده قوپوز)، تقی دراز دست (نوازنده بالابان و سورنا)، مهدی شجاعی (نوازنده قوشا ناقاره) و علی شهبازی (نوازنده دف و قاوان) اعضای گروه خوش خبر را تشکیل می دهند.
گروه موسیقی “خوش خبر” در نخستین شب از هفته موسیقی نواحی ایران در تاریخ ۱ شهریور از ساعت ۱۹:۰۰ در سالن همایشهای برج آزادی روی صحنه می رود.
۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس