تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۴

اداره کل استاندارد استان تهران در اطلاعیه ای بدون اینکه نامی از آب معدنی‌های غیراستاندارد ببرد، به مردم هشدار داد از مصرف آب معدنی در مترو خودداری کنند. به گزارش گذارنیوز  اداره کل استاندارد استان تهران امروز با صدور اطلاعیه ای از مردم درخواست کرد با توجه به آغاز فصل گرما و نیز شکایت‌های مردمی […]

اداره کل استاندارد استان تهران در اطلاعیه ای بدون اینکه نامی از آب معدنی‌های غیراستاندارد ببرد، به مردم هشدار داد از مصرف آب معدنی در مترو خودداری کنند.

مترو

به گزارش گذارنیوز  اداره کل استاندارد استان تهران امروز با صدور اطلاعیه ای از مردم درخواست کرد با توجه به آغاز فصل گرما و نیز شکایت‌های مردمی از توزیع و فروش آب معدنی بدون نشان استاندارد و غیربهداشتی در مترو از مصرف آنها خودداری کنند.

در این اطلاعیه، مدیرکل استاندارد تهران، از مسولین مربوطه خواستار ممعانت از توزیع مواد غذایی و آب‌های معدنی غیراستاندارد در ایستگاه‌های مترو شده است.همچنین از شهروندان خواسته شده تا در صورت اطلاع از اسامی و محل تولید و توزیع مواد غذایی غیراستاندارد ، از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۷ به این اداره کل ، اطلاع دهند تا اقدامات قانونی لازم صورت پذیرد.

اما نکته اینجاست که مردم باید از چه طریق آب معدنی‌های غیر استاندارد را شناسایی کنند چرا که در حال حاضر حجم زیادی از آب معدنی‌های بی نام نشان موجود در بازار با جعل نشان استاندارد اقدام به فروش محصولات خود می‌کنند و در این شرایط مصرف کننده بی خبر از همه جا به خرید این محصولات می پردازد.

به نظر می رسد سازمان استاندارد استان تهران به جای هشدار وجود محصولات غیر استاندارد در ایستگاه‌های مترو یا بازارهای دیگر به اعلام اسامی این محصولات برای اطلاع رسانی مردم بپردازد تا در نهایت موجب پیشگیری از عواقب استفاده از این محصولات شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس