تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سامسونگ در هفته‌های گذشته با مشکلات زیادی روبرو بوده و مجبور شده تا گلکسی نوت ۷ های معیوب را فراخوانی کند. اما اگر شما گوشی خود را پس نفرستاده باشید چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟ به گزارش ایسکانیوز و به نقل از زومیت، گلکسی نوت ۷ که یکی از بهترین‌ گوشی‌های سال ۲۰۱۶ به شمار می‌رود […]

[ad_1]

گلکسی نوت

سامسونگ در هفته‌های گذشته با مشکلات زیادی روبرو بوده و مجبور شده تا گلکسی نوت ۷ های معیوب را فراخوانی کند. اما اگر شما گوشی خود را پس نفرستاده باشید چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از زومیت، گلکسی نوت ۷ که یکی از بهترین‌ گوشی‌های سال ۲۰۱۶ به شمار می‌رود با مشکلی که برای این گوشی پیش آمد، در حال حاضر توسط سامسونگ فراخوانی شده و این شرکت کره‌ای قصد دارد تمامی گوشی‌های آسیب دیده‌ را جمع‌آوری کند.

اما اگر شما قصد تعویض گوشی خود را نداشته باشید چه اتفاقی خواهد افتاد. بنابر گفته‌ی یکی از کاربران ردیت با نام LimboJr سامسونگ خود دست به کار خواهد شد تا از این که گوشی معیوبی در دست کاربران نیست، اطمینان حاصل کند. ظاهرا سامسونگ قصد دارد گوشی‌های معیوبی که پس فرستاده نشده‌اند را نیز تا تاریخ ۳۰ سپتامبر از راه دور غیرفعال کند به این معنی که اگر کاربری گوشی خود را بازپس نفرستد، گلکسی نوت ۷ او از کار خواهد افتاد.

البته این موضوع را نیز مدنظر داشته باشید که سامسونگ این کار را در فرانسه انجام خواهد داد و ممکن است برای بازارهای دیگر سیاست‌های متفاوتی داشته باشد. با این حال در این شرایط بهترین کار بازپس دادن گوشی است تا هیچ خطری کاربران را تهدید نکند. گوشی‌های جدید سامسونگ از ماه آینده روانه بازار خواهند شد و در این بین سامسونگ در برخی بازارها گوشی‌های از سری جی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد تا گوشی‌های جدید به دست آن‌ها برسد.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس