تاریخ انتشار: ۱۸ آبا ۱۳۹۴

موضوع برجام ذیل منویات رهبری به سرانجام رسید وبعد از آن با شروطی که رهبری برای دستگاه سیاست خارجه و سازمان انرژی اتمی مشخص کردند دیگر دلیلی برای دلواپسی وجود ندارد.

به گزارش “گذارخبر” محمد عطریانفر با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه “گذارخبر” گفت:رسانه های منتقد کار خوبی نکردند که حضور در نمایشگاه را تحریم کردند باید می آمدند حتی اگر مطابق با سلیقه آنها عمل نمی شد.

وی ادامه داد:موضوع برجام ذیل منویات رهبری به سرانجام رسید وبعد از آن با شروطی که رهبری برای دستگاه سیاست خارجه و سازمان انرژی اتمی مشخص کردند دیگر دلیلی برای دلواپسی وجود ندارد.

عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی در رابطه با سیاست داخلی دولت یازدهم گفت:فضای مدیریت دولت با مشکلات گذشته روبه رو است قطعا یک سرزمین سوخته با از دست رفتن منابع ملی ، تهی کردن دولت از مدیر لایق وایجاد نوعی بی اعتمادی درون جامعه ،سرنوشتی ساخت و تحویل دولت آقای روحانی داده شد.برای حل کردن این مشکلات مسائل گذشته به مقدار زیادی باید اصلاح شود و آن زمانبر است و نمی توان انتظار معجزه یکشبه داشت.

وی ادامه داد:موضوعاتی مانند حصر و ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات مهم نیست زیرا آقای خاتمی که امروز ممنوع التصویر هستند محبوبیتش بیش از زمان گذشته است،این رفتار ها و واکنش ها نباید محل تمرکز اصلاح طلبان باشد زیرا که ما همواره به آینده امیدواریم و برای حل مشکلات پیش رو تلاش می کنیم.

عطریانفر افزود:اساسا تنها رکنی که می تواند نقش ائتلاف را بازی کند همین شورای عالی اصلاح طلبان است.برای اداره مجلس فکر میکنم اگر آقای ناطق حضور پیدا کنند به عنوان یک شخصیت ملی محسوب می شوند و می تواند مدیریت شایسته و قابل قبول اصلاح طلبان را در مجلس داشته باشد و چون در جریان اصولگرایی نیز قرار می گیرد نقش آن جامع تر و موفقیت ایشان تضمین خواهد شد.اما این ویژگی ها به هیچ عنوان از مزیت های جناب آقای عارف کم نمی کند.بسته به شرایط موجود و ضرورت همراهی با دولت اگر این اتفاق رخ دهد شخص جناب آقای عارف نیز از آن استقبال می کند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس