تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه آمریکا هشدار داد در صورتی که روسیه به بمباران حلب ادامه دهد مذاکرات با مسکو در رابطه با سوریه را متوقف می‌کند. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا امروز-چهارشنبه- در تماسی تلفنی با «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه هشدار داد در صورتی […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه آمریکا هشدار داد در صورتی که روسیه به بمباران حلب ادامه دهد مذاکرات با مسکو در رابطه با سوریه را متوقف می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا امروز-چهارشنبه- در تماسی تلفنی با «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه هشدار داد در صورتی که روسیه بمباران حلب را متوقف نکند، واشنگتن به همکاری با مسکو در سوریه پایان خواهد داد.


وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای عنوان کرد: «کری در تماس تلفنی به لاوروف گفت آمریکا در حال آماده سازی شرایط برای قطع همکاری با روسیه در سوریه است و در صورتی که بمباران حلب ادامه پیدا کند این امر محقق خواهد شد.»


آمریکا و روسیه پیشتر برای همکاری در سوریه توافق کرده بودند. توافق واشنگتن و مسکو دو مرحله داشت که مرحله اول برقراری آتش‌بس هفت روزه در سوریه و مرحله دوم همکاری آمریکا و روسیه و هماهنگی نیروهای دو کشور در سوریه برای مبارزه با تروریسم را شامل می‌شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس