تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴
آیت الله موحدی کرمانی:

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان گفت: آقای لاریجانی در تماسی با بنده ابراز وفاداری خود را اعلام کرده‌اند و بعید می‌دانم حرکتی مقابل ائتلاف اصولگرایان انجام دهند.

آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی در دیدار دبیران دو حزب جمعیت حامیان انقلاب اسلامی و جمعیت انسجام اسلامی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که گروه‌های اصولگرا در کشور زیاد هستند و روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ترکیب شورای ائتلاف اصولگرایان اضافه کرد: متاسفانه امکان حضور تمامی احزاب و شخصیت‌های اصولگرا در جلسات شورای مرکزی ائتلاف وجود ندارد٬ اما حلقه‌های رابطی داریم که از طریق آن‌ها با تمامی احزاب اصولگرا ارتباط برقرار می‌کنیم.

موحدی کرمانی یادآور شد: حجج الاسلام تقوی و ابراهیمی حلقه رابط شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با تمامی احزاب اصولگرا هستند که نشست‌هایی را با شخصیت‌ها و احزاب اصولگرا برگزار و نظرات آنان را به شورای مرکزی گزارش می‌دهند. تلاش ما ایجاد یک همگرایی و وحدت بین اصولگرایان است.

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان درباره تلاش برخی افراد تندرو برای حضور در این ائتلاف گفت: این یکی از مشکلات سر راه ماست که اگر بخواهیم آنان را در شرایط فعلی از اصولگرایی کنار بزنیم٬ جامعه نمی‌پذیرد٬ چراکه آنان در بخش‌های مختلفی نفوذ کرده‌اند.

آیت‌الله موحدی کرمانی با تاکید بر اینکه با هرگونه سهم‌خواهی مخالفیم٬ تصریح کرد: بعضی‌ها به دنبال سهم‌خواهی هستند و حتی بیشتر از سهم خود می‌خواهند که ما می‌خواهیم آن را کنترل کنیم. اگر همه اصولگرا‌ها دور هم جمع شوند آن‌ها در این مجموعه دیگر جایگاهی نخواهند داشت.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اظهار امیدواری کرد که عملکرد شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان در انتخابات سال جاری مورد رضایت خداوند متعال باشد.

موحدی کرمانی در ادامه درباره برخی مباحث مطرح شده برای حرکت مستقل علی لاریجانی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن رد این موضوع گفت: آقای لاریجانی در تماسی با بنده ابراز وفاداری خود را اعلام کرده‌اند و بعید می‌دانم حرکتی مقابل ائتلاف اصولگرایان انجام دهند. لاریجانی بنایی ندارد در انتخابات سال جاری لیستی جدا ارایه دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس