تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون دانشگاه علمی-کاربردی گفت: پس از رشد بیش از حد واحدهای دانشگاه علمی-کاربردی که منجر به ایجاد ۱۱۰۰ واحد دانشگاه علمی کاربردی شد که برخی از آنها کیفیت آموزشی لازم را نداشتند، لذا تصمیم گرفته شد که این مراکز ضعیف از کار باز بمانند به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا ، دکتر […]

[ad_1]

معاون دانشگاه علمی-کاربردی گفت: پس از رشد بیش از حد واحدهای دانشگاه علمی-کاربردی که منجر به ایجاد ۱۱۰۰ واحد دانشگاه علمی کاربردی شد که برخی از آنها کیفیت آموزشی لازم را نداشتند، لذا تصمیم گرفته شد که این مراکز ضعیف از کار باز بمانند

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا ، دکتر بهزاد بهرامی نسب معاون دانشگاه علمی-کاربردی گفت: امسال ۳۰۰ واحد دانشگاهی به دلیل اینکه کیفیت لازم را ارایه نمی‌کردند، موفق به حضور در چرخه دانشجوگیری نشدند.

دکتر بهرامی در آیین افتتاحیه دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی-کاربردی کشور در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج)، گفت: حضور پیکر پاک حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران و حوزه علمیه و مراجع عظام تقلید در قم باعث شده است که این استان مبدل به قطب علمی پژوهشی جهان تشیع شود.

وی افزود: همه این ویژگی‏‌ها باعث شد که حسن انتخاب صورت گرفته و این جشنواره به تلاش گسترده فعالان فرهنگی این جشنواره در استان قم برگزار شود؛ این جشنواره در سالهای گذشته در استان‌های مختلف برگزار شده بود که از سال ۹۴ تصمیم گرفته شد که این جشنواره در قم برگزار شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تقدیر از واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: این جشنواره حاصل تمام فعالان قرآنی در استان‌های مختلف کشور است؛ حمایت مدیران عالی و ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز نقش مهمی در اجرای مطلوب این جشنواره داشتند.

بهرامی نسب با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: باب شهادت بسته نشده است و هر روز شاهد حضور شهدای مدافع حرم هستیم؛ دانشگاه علمی کاربردی این افتخار را با خود همراه کرده است که ۲۴ نفر از شهدای مدافع حرم از این دانشگاه هستند که همراه با دانشگاه پیام نور بیشترین شهید مدافع حرم را در جامعه دانشگاهی به ساحت مقدس اهل بیت(ع) و خداوند متعال تقدیم کرده است.

وی افزود: در آیات و روایات متعدد، ارزش و اهمیت و جایگاه انس با قرآن کریم بیان شده است؛ همه این بیانات که ریشه در وحی الهی دارد ما را به این نکته متوجه می‎کند که باید زندگانی خود را منطبق با ارزش‌‏های قرآنی کنیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: پس از تحولات در ریاست دانشگاه تحولاتی در عرصه معاونت‌‏ها انجام شد که البته این تغییرات پیشتر مقرر شده بود؛ معاونت نظارت و ارزیابی به معاونت نظارت و سنجش مبدل و مرکز قرآن و عترت در معاونت فرهنگی ایجاد شد که امیدواریم تحولات مثبتی در این عرصه انجام شود.

وی افزود: احیای شورای مرکزی دانشگاه‌ها از دیگر کارهای مثبتی بود که اخیرا در این دانشگاه انجام شد؛ از سال ۸۶ شورای مرکزی ایجاد نشده بود ولی با تشکیل این شورا مصوبات دانشگاه نیز در این شورا طرح و ابلاغ شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: سال گذشته از ۳۶ جایزه مسابقات قرآنی دانشگاهی کشور ۱۸ جایزه به دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی رسید که بیشترین این جوایز در بخش آثار هنری قرآنی بدست آمد.

۱۰۱/۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس