تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، این کشور در حال بررسی مجموعه‌ای از گزینه‌ها از جمله گزینه‌های نظامی برای پرداختن به مسئله جنگ در سوریه است. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه اعلام کرد، ایالات متحده در حال بررسی گزینه‌های یک‌جانبه و چندجانبه از جمله گزینه‌های دیپلماتیک، نظامی، اطلاعاتی […]

[ad_1]

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، این کشور در حال بررسی مجموعه‌ای از گزینه‌ها از جمله گزینه‌های نظامی برای پرداختن به مسئله جنگ در سوریه است.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه اعلام کرد، ایالات متحده در حال بررسی گزینه‌های یک‌جانبه و چندجانبه از جمله گزینه‌های دیپلماتیک، نظامی، اطلاعاتی و اقتصادی برای حل و فصل بحران در سوریه است. 


«مارک تونر» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: بعد از فروپاشی تلاش‌های روسیه و آمریکا برای دستیابی به آتش‌بس در سوریه، آمریکا «مجموعه‌ای از گزینه‌ها را بررسی می‌کند».


تونر افزود: «ما زمانی‌که به وضعی مانند سوریه می‌نگریم، گزینه‌های یک‌جانبه را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم… با این حال، ما همچنین  این مسئله را نیز بررسی می‌کنیم که چگونه می‌توانیم با دیگر کشورهای گروه بین‌المللی حمایت از سوریه همکاری داشته باشیم.»


این در حالی است که روز گذشته، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا ضمن متهم کردن روسیه به همکاری با دولت «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه، بار دیگر تاکید کرد که ایالات متحده به تلاش‌های خود برای برقراری صلح در این کشور ادامه می‌دهد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس