تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وعده قالیباف برای ارائه مدارک و مستندات شهرداری درخصوص املاک نجومی به وزارت کشور وزیر کشور با اشاره به ارائه مدارک و مستندات مربوط به واگذاری املاک از سوی شهرداری تهران و بررسی آن توسط وزارت کشور، گفت: همان‌طور که دولت، وزارت کشور را موظف کرده بود تا گزارشی در خصوص واگذاری املاک در […]

[ad_1]

وعده قالیباف برای ارائه مدارک و مستندات شهرداری درخصوص املاک نجومی به وزارت کشور

وزیر کشور با اشاره به ارائه مدارک و مستندات مربوط به واگذاری املاک از سوی شهرداری تهران و بررسی آن توسط وزارت کشور، گفت: همان‌طور که دولت، وزارت کشور را موظف کرده بود تا گزارشی در خصوص واگذاری املاک در شهرداری تهران ارائه دهد که این گزارش به دولت ارائه خواهد شد و روند این کار در حال انجام است.

آفتاب‌‌نیوز :

عبدالرضا رحمانی‌فضلی؛ وزیر کشور؛ در حاشیه هشتادودومین جلسه شورای اجتماعی کشور که امروز در محل وزارت کشور برگزار شد، در وزیر کشور عنوان کرد:ارائه گزارش واگذاری املاک درشهرداری به دولت/حکمی برای تغییر معاون سیاسی وزارت کشور نداده‌امپاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری ایلنا درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده واگذاری املاک شهرداری اظهار داشت: بنده خودم با شهردار تهران در این خصوص جلسه‌ای داشتم و موضوع را با ایشان مطرح کردم. آقای قالیباف نیز اظهارعلاقه کردند؛ مستندات و مدارکی که به سازمان بازرسی و قوه قضائیه ارجاع دادند را به ما (وزارت کشور) بدهند.

به گزارش آفتاب‌‌نیوز؛ وی افزود: با ارائه این مستندات از سوی شهرداری وزارت کشور موظف است، بررسی‌های لازم را که دولت به این وزارتخانه محول کرده، انجام دهد و انشاله با بررسی مستندات و مدارک، گزارشی را در این رابطه به دولت خواهیم داد. در حال حاضر روند کار و بررسی این پرونده در حال انجام است.

عبدالرضا رحمانی فضلی در ادامه درتشریح مصوبات هشتاد و دومین جلسه شورای اجتماعی کشور، گفت: بحث جمعیت و سیاست‌های جمعیتی امروز با ارائه گزارش سازمان ثبت احوال و وزارت بهداشت و درمان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تمام تلاش‌ها به سمت و سویی حرکت کند که حداقل ۲٫۱ درصد رشد جمعیت را داشته باشیم. بر اساس گزارش ارائه شده در حال حاضر رشد جمعیت در حدود ۲ درصد است لذا همه دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های فرهنگی برای فرهنگ‌سازی بیش از پیش موظف به همکاری با وزارت بهداشت و درمان شدند.

وزیر کشور بررسی مناطق بحرانی به لحاظ شاخص‌های مختلفی چون امنیت، اقتصاد و فرهنگ که از محورهای تعیین شده توسط مقام معظم رهبری نیز بوده است را یکی دیگر از مصوبات این جلسه خواند و افزود: شهرستان قلعه‌گنج که توسط بنیاد مستضعفان در آن اقدامات موثری صورت گرفته بود مورد بحث قرار گرفت و گزارش این اقدامات در جلسه ارائه شد. بر اساس تجربیاتی که در شهرستان استان کرمان حاصل شده است مقرر شد ۳۱ شهرستان با شاخص‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و امنیت در ۳۱ استان که بحرانی محسوب می‌شود انتخاب و همین تجربیات و همین الگوها پیاده‌سازی شود.

وی به ارائه گزارش به مقام معظم رهبری در دهم آبان ماه اشاره کرد و افزود: چهارمین ملاقات اعضای شورای اجتماعی کشور و سران قوا در دهم آبان ماه با مقام معظم رهبری انجام خواهد شد و حول پنج محور اولویتی که ایشان تعیین کرده بودند گزارش مفصلی ارائه خواهد شد. در جلسه امروز نیز تاکید شد تا همه افراد و دستگاه‌هایی که مشخص شدند گزارش خود را آماده کنند.

براساس گزارش خبرگزاری ایسنا، رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییر و تحولات پیش از انتخابات و گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییر معاونت سیاسی وزارت کشور، گفت: هرگاه لازم باشد تغییر و تحول خواهیم داشت و هر لحظه که در ارتباط با معاون سیاسی حکمی صادر شود رسانه‌ها متوجه خواهند شد اما در حال حاضر حکمی برای معاونت سیاسی نداده‌ام.

[ad_2]

منبع:آفتاب

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس