تاریخ انتشار: ۳۱ ارد ۱۳۹۴

دبیرکل مجمع محققین و مدرسین تاکید کرد: آقایان باید قبل از اینکه دستور جلسه را اعلام می‌کردند، انتخابات هیات رئیسه را برگزار می‌کردند و خودشان را کنار می‌کشیدند. به گزارش گذارنیوز سیدحسین موسوی تبریزی در جریان مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی خانه‌احزاب که امروز صبح در وزارت کشور برگزار شد، گفت: مدیریت این جلسه دچار […]

دبیرکل مجمع محققین و مدرسین تاکید کرد: آقایان باید قبل از اینکه دستور جلسه را اعلام می‌کردند، انتخابات هیات رئیسه را برگزار می‌کردند و خودشان را کنار می‌کشیدند.

موسوی تبریزی

به گزارش گذارنیوز سیدحسین موسوی تبریزی در جریان مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی خانه‌احزاب که امروز صبح در وزارت کشور برگزار شد، گفت: مدیریت این جلسه دچار مشکل بود. اصل هر جلسه‌ای باید قانونی باشد.

وی تصریح کرد: نشست‌های مختلفی در طول این مدت برای بازگشایی مجدد خانه احزاب صورت گرفت که همه آنها مفید بودند. حتی در دوره‌ای که من رئیس خانه‌احزاب نبودم تلاش کردم تا اهداف خانه محقق شود و به آنها کمک کردم.

وی با انتقادات از اداره جلسه امروز گفت: آقایان باید قبل از اینکه دستور جلسه را اعلام می‌کردند، انتخابات هیات رئیسه را برگزار می‌کردند و خودشان را کنار می‌کشیدند.

موسوی تبریزی تصریح کرد: در روند جلسه امروز برخی کارها خلاف اساسنامه صورت گرفت که من نمی‌خواهم فعلاً به آنها اشاره کنم.

وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن مجید گفت: مجامع عمومی همیشه بهترین محل برای شنیدن حرف‌های همه است. همه نمایندگان احزاب باید برای پیش‌برد اهداف خانه‌احزاب و بازگشایی مجدد آن تلاش کنند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس