تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۴
برانکو:

سرمربی پر‌سپولیس می‌گوید تیمش تنها برای پیروزی مقابل ملوان به میدان می‌رود.

به گزارش “گذارخبر” برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ملوان در چارچوب جام حذفی‌، گفت: جام حذفی، جامی است که جای جبران در آن وجود ندارد و حتما باید در آن پیروز شویم. ما همیشه اهداف بلند پروازانه‌ای داشته‌ایم و به رغم احترامی که به ملوان دارم باید آنها را ببریم.

برانکو ا‌ضافه‌ کرد‌: واضح است که بعد از باختی که به سایپا دادیم و البته استحقاق آن را هم نداشتیم به دنبال بازسازی روحیه تیم‌مان هستیم تا روند بازی‌هایمان رو به جلو باشد. نیازی نیست از این که به ملوان چقدر احترام قائل هستم صحبت کنم. آنها نتایج خوبی گرفته‌اند و جایگاه خوبی در جدول دارند. بنا‌بر‌این بازی ما مقابل آنها سخت خواهد بود. خودتان بهتر می‌دانید که هر تیمی مقابل پر‌سپولیس به زمین می‌رود با انگیزه زیادی بازی می‌کند و تمام توانش را برای کسب موفقیت می‌گذارد.

او با بیان این که در دیدار مقابل تیم ملوان چند بازیکن حضور ندارند، خاطر‌ نشان کرد: بازی مقابل سایپا عواقبی برای ما در بر داشت که یکی از آنها این است که مجبور هستیم در بازی فردا به چند بازیکنمان استراحت بدهیم. بنا‌بر‌این در دیدار فردا (یکشنبه) تغییرات چشمگیری در ترکیب تیم خواهیم داشت.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد بازیکنانتان استرس بالایی دارند، توضیح داد: نمی‌دانم اسم استرسی که بازیکنانم دارند مسئولیت پذیری است و یا چیز دیگری. بازیکنانم تحت فشار شدید هستند. فشاری که ناشی از انتظارات برای کسب پیروزی‌ها به وجود می‌آید. طبیعی است که تیم ما تعداد قابل توجهی بازیکن جوان دارد که نمی‌توانند تمامی توانایی‌های خودشان را در زمین نشان دهند. قبلا هم گفته بودم که برد و کسب پیروزی تنها داروی اعتماد به نفس تیم ما است.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در ادامه این نشست، تاکید کرد: بازیکنان ما علی‌رغم تلاشی که در تمرینات انجام می‌دهند، ولی با توجه به نتایج به دست آمده کمی غمگین هستند. به خاطر همین علی‌رغم تمام تلاش‌هایی که بازیکنان در تمرینات انجام دادند، نتیجه‌ مطلوبی که همان کسب برد است، به دست نیامده است و به خاطر همین است که بازیکنان‌مان کمی دچار استرس هستند.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که شاید اگر فردا پر‌سپولیس شکست بخورد شما برکنار شوید، آمادگی این کار را دارید که برانکو پاسخ داد: من و کادرفنی با تمام توان خوب، با کیفیت و همین طور صادقانه کار می‌کنیم و این موضوع در تمام بازی‌های ما مصداق دارد، اما متاسفانه نتایج آن طور که ما انتظار داشتیم نشد. آن چیزی که دوست دارم به آن اشاره کنم این است که از شش بازی سه بازی را مستقیما داوران در آنها تاثیرگذار بودند، ولی تا آنجایی که به برکناری من مربوط می‌شود، باید بگویم که در این باره مدیریت باشگاه تصمیم‌گیر است و ارزیابی می‌کند که بهترین تصمیم برای باشگاه چه خواهد بود. من خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم و هر چه خدا بخواهد پیش می‌آید.

در ادامه خبرنگاری خطاب به سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس گفت همان طور که تیم‌های حریف را آنالیز می کنید بهتر است تیم‌های داوری را نیز آنالیز کنید تا با آمادگی کامل در مسابقات شرکت کنید که برانکو در این زمینه، پاسخ داد: من بازیکنان را برای مقابله با هر گونه اتفاقی اماده می‌کنم. یعنی می‌رویم رو در روی حریف و اگر لازم شد رو در روی حریف و همین طور رو در روی هو‌اد‌ا‌ران حریف بازی کنیم، ولی متاسفانه اتفاقات ناگواری گاهی اوقات رخ می‌دهد که این موضوع در فو‌تبا‌ل ایران اتفاق می‌افتد اما دوباره تکرار می‌کنم من هیچ گونه ایرادی از بازیکنانم نمی‌گیرم. آنها تمام تلاش خود را می‌کنند و نشان دادند که تیم بهتری هستند. به طور مثال ما مقابل سایپا خیلی خوب بازی کردیم. طبیعتا این ما بودیم که قبل از اتفاقاتی که رخ داد نتیجه‌ تعیین می‌کردیم، اما بعد از چنین باخت‌هایی یک عدم اعتماد در تیم به وجود می‌آید که باید از بین برود.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: می‌خواهم مطالبی را به شما بگویم. در بازی مقابل سایپا آنها اولین شانس خودشان را در دقیقه ۸۲ به دست آوردند و البته پنا‌لتی‌ که اصلا نبود. در دیدار مقابل فولاد آنها هیچ شانسی روی دروازه ما نداشتند. در دیدار مقابل ذوب آهن هم دقیقا همین گونه بود. آنها فقط در نیمه اول یک شوت به دروازه ما زدند و در نیمه دوم هم یک سانتر بر روی دروازه ما انجام دادند، اما داوران باز هم پنالتی علیه تیم ما گرفتند و شکست خوردیم. تنها تیمی که مقابل ما شانس گلزنی داشت، سپاهان بود. آنها هم روی چهار اشتباه تیمی خودمان دروازه ما را باز کردند که البته در آن دیدار هم دو پنا‌لتی‌ برای ما گرفته نشد.

البته باید بگویم که در بازی مقابل استقلال اهواز هم اگر د‌ر‌وازه‌بان ما اشتباه نمی‌کرد، آنها هرگز نمی‌توانستند دروازه ما را باز کنند. می‌خواهم بگویم که در کل این اتفاقات باعث شده که ما نتایج خوبی را کسب نکنیم، اما در فو‌تبا‌ل این مسائل به وجود می‌آید و امیدواریم که شانس به ما رو کند. در بازی‌های گذشته تیمی برتر از ما نبوده است. وظیفه ما این است که کار را با قدرت ادامه بدهیم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در ادامه درباره این که د‌ر‌وازه‌بان دوم تیمش را خودش انتخاب کرده است نیز ا‌ضافه‌ کرد‌: نمی‌خواهم به گذشته برگردم. ما مشکلات زیادی در تمریناتمان داشتیم. سوشا مکانی سه جلسه محروم بود و در دیدار اول‌مان هم سه بازیکن محروم داشتیم. در بازی بعدی هم هادی نوروزی با دریافت کارت قرمز محروم شد به همین خاطر در ابتدای فصل ما مشکلات زیادی داشتیم. البته انتظار داشتیم که با کسب نتایج بهتر این مشکلات را پشت سر بگذاریم، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. نمی‌خواهم به گذشته برگردم. فعلا وضعیت همین گونه است و وظیفه ما این است که کار کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد حسین عبدی قرار است به عضویت کادرفنی در بیاید که افزود: کادرفنی که در حال‌ حاضر در اختیار من است افرادی هستند که به آنها اعتماد دارم و با من خوب همکاری می‌کنند و آقایان قنبرپور و کریم باقری در خدمت تیم و سازمان تمرینی ما هستند. نمی‌دانم خبر اضافه شدن عبدی به کادرفنی از کجا آمده است. من که از این موضوع اطلاعی ندارم. فعلا تعداد اعضای کادرفنی ما کافی است و نمی‌دانم اگر سه کمک ایرانی داشته باشم چه چیزی تغییر خواهد کرد. این به این معنی است که من کار بلد نیستم؟ البته نمی‌دانم چه دلیلی دارد که عبدی به جمع ما اضافه شود. البته همان طور که گفتم من اطلاعی از این موضوع ندارم.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس