تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ارومیه،مهدی تقوی امروز در نشست خبری خود به مناسبت هفته تعاون، با بیان اینکه بانک توسعه تعاون بانکی تماما دولتی است، اظهار داشت: این بانک در سال ۸۸ به جهت حمایت از بخش تعاون، کمک به بنگاه‌های اقتصادی موجود و کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی تاسیس شده و برای […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ارومیه،مهدی تقوی امروز در نشست خبری خود به مناسبت هفته تعاون، با بیان اینکه بانک توسعه تعاون بانکی تماما دولتی است، اظهار داشت: این بانک در سال ۸۸ به جهت حمایت از بخش تعاون، کمک به بنگاه‌های اقتصادی موجود و کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی تاسیس شده و برای عموم مردم ارئه خدمات می‌کند.


تقوی  خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلات تعاونی ها در سطح استان دنبال ارائه طرحی به مجلس هستیم که طی آن تعاونی ها در قالب هلدینگ های بزرگ قرار گرفته و نسبت به فعالیت در حوزه های اقتصادی خودشان بپردازند؛ این طرح  از طریق قاضی پور نماینده مردم ارومیه و رئیس اداره کل تعاون استان پیگیری می شود.


 مدیر بانک توسعه تعاون آذربایجان‌غربی از رشد ۶۰ درصدی بخش مصارف در حوزه خدمات، صنعت و معدن و بازرگانی خبر داد و تصریح کرد: در بخش خدمات ۳۷ درصد، کشاورزی ۳۳ درصد، صنعت ۱۳ درصد، بازرگانی ۱۶ درصد و بخش مسکن و ساختمان یک درصد تخصیص اعتبار شده است. هم‌اکنون با عنایت به سپرده‌های مشتریان موفق به اخذ مجوز برای راه‌اندازی صندوق توسعه تعاون برای ارائه تسهیلات چهار درصدی برای مشتریان شده است.


این مسئول ادامه داد: از جمله شاخص های برتر بانک توسعه و تعاون آذربایجان غربی شاخص های سود دهی و جذب وصول مطالبات هستند و طرح امید را داریم و اجرای آن از ابتدای شهریور ماه سالجاری تا(۱۵ مهر ) خواهد بود و با اجرای این طرح ۶ درصد از وجه التزام و جرایم تاخیر مشتریان مورد بخشش قرار خواهد گرفت.


تقوی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون تفاهم‌نامه‌های بسیاری با سازمان‌های مختلف منعقد کرده و به آنان تسهیلات ارائه می‌دهد گفت: این بانک دارای ۱۳ شعبه، یک باجه شبانه روزی و ۲۴ دستگاه عابر بانک بوده و به زودی شعبه دیگری مزین به نام شهید باکری نیز در ارومیه افتتاح می‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس