تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از تصادف مرگبار میان یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ و سواری پژو ۴۰۵ در برگزاره یادگار امام خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا سرهنگ مراد مرادی در این‌باره گفت: حوالی ساعت ۷:۳۵ صبح امروز جمعه یک‌دستگاه سواری پژو ۲۰۶ در مسیر غرب […]

[ad_1]

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از تصادف مرگبار میان یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ و سواری پژو ۴۰۵ در برگزاره یادگار امام خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا سرهنگ مراد مرادی در این‌باره گفت: حوالی ساعت ۷:۳۵ صبح امروز جمعه یک‌دستگاه سواری پژو ۲۰۶ در مسیر غرب به شرق بزرگراه یادگار امام مقابل زندان اوین در حال حرکت بود که ناگهان با یک‌دستگاه سواری پژو ۴۰۵ برخورد کرده و واژگون شد.

او با بیان اینکه در پی این حادثه راننده پژو ۲۰۶ در کابین خودرو محبوس شده و راننده و دو سرنشین نیز در کابین پژو ۴۰۵ گرفتار شده بودند، گفت: عوامل امدادی این افراد را از کابین خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند که متاسفانه در بررسی علائم حیاتی این افراد مشخص شد راننده ۲۲ ساله سواری پژو ۲۰۶ به‌نام صابر به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با بیان اینکه سه حادثه دیده دیگر این تصادف که در سواری پژو ۴۰۵ حضور داشتند به بیمارستان منتقل شدند، درباره علت وقوع این حادثه گفت: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در بررسی محل تصادف، راننده سواری پژو ۲۰۶ را به دلیل تغییر ناگهانی مسیر خودرو به عنوان مقصر تشخیص دادند.

او از رانندگان خواست در معابر بزرگراهی با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کرده و حتما کمربند ایمنی خود را ببندند.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز در این‌باره به ایسنا گفت: به دنبال اعلام این حادثه عوامل آتش نشانی به محل اعزام شدند و امداد رسانی به مصدومان و ایمن‌سازی محل را در دستور کار خود قرار دادند.

او با اشاره به انتقال سه مصدوم این حادثه به بیمارستان گفت: در پی این حادثه ترافیک سنگینی در بزرگراه یادگار امام ایجاد شده بود که با همکاری عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی مدیریت شد.

به گفته ملکی، آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در حوالی ساعت ۱۰ به عملیات خود خاتمه دادند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس