تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست که به منظور شرکت در نهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران به زنجان سفر کرده است در مراسم افتتاحیه این کنفرانس توجه عموم افراد جامعه به محیط زیست را یکی از مهمترین راه حلهای پیشگیری از بحران‌های زیست محیطی دانست. به گزارش ایسنا، مهناز مظاهری، معاون آموزش […]

[ad_1]

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست که به منظور شرکت در نهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران به زنجان سفر کرده است در مراسم افتتاحیه این کنفرانس توجه عموم افراد جامعه به محیط زیست را یکی از مهمترین راه حلهای پیشگیری از بحران‌های زیست محیطی دانست.

به گزارش ایسنا، مهناز مظاهری، معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در نهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران در دانشگاه زنجان خواستار مشارکت عموم افراد جامعه در جهت کمک به حفاظت از محیط زیست شد.

مظاهری افزود: محیط زیست باید به خود مردم واگذار شود و همه باید در حفاظت از آن نقش داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم هستند که می توانند در احیاء و نگهداری بهینه از محیط زیست پیشگام بوده و از تهدیداتی که گریبان تمامی موجودات کره زمین را خواهد گرفت جلوگیری کنند.

 

مظاهری با اشاره به اینکه در بحث قوانین زیست محیطی مشکل چندانی نداریم، گفت:باید تلاش بیشتری به منظور اجرای صحیح قوانین داشته باشیم که نقش آفرینی و هدایتگری دانشگاه ها در این خصوص خیلی اهمیت دارد .

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست گفت:با وجود اساتید مجرب و دانشجویان علاقه مند می توان به آینده محیط زیست و نقش آفرینی دانشگاه‌ها در فراهم کردن زمینه های توسعه امیدوار بود.


 
مهمترین چالش امروز دنیا مسئله محیط زیست است

جمشیدی، رئیس دانشگاه زنجان نیز در نهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران که در دانشگاه زنجان در حال برگزاری است، توجه به محیط زیست را ضروری دانسته  و با بیان اینکه مهمترین چالش امروز  کره زمین  مسئله محیط زیست است خواستار توجه بیش از حد مسئولان به این امر مهم شد.

رئیس دانشگاه زنجان در نهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران خواستا توجه ویژه به محیط زیست شد.

جمشیدی افزود: امروزه بیش از هر زمان دیگری اکوسیستم طبیعی مود تهاجم قرار گرفته است و در معرض تهدید جدی قرار دارد.

وی با بیان اینکه هزینه‌های تحمیل شده بر موجودات کره زمین بسیار ناگوار است، ادامه داد: اکوسیستم کره زمین بیمار است و از حالت تعادل خارج شده است، متاسفانه خسارات پیشرفت های علمی بیش از فواید آن شامل حال محیط زیست بوده است.

به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس دانشگاه زنجان گفت: تلاش اساتید حوزه محیط زیست ستودنی است و باید  سایر علوم نیز به حفاظت از محیط زیست توجه جدی داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس