تاریخ انتشار: ۱۶ ارد ۱۳۹۵

دزفول – ایرنا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در ابعاد مختلف نظامی و سایر زمینه ها همواره باید آماده باشیم، اظهار داشت: اگر نیروهای مسلح مقتدر باشند دشمن فکر نفوذ هم نمی کند.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم چهارشنبه شب در آیین اختتامیه هیات معارف جنگ دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش در دوکوهه اندیمشک با تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی ، صفا و صمیمیت بین ملت و دولت بیان داشت: همه باید همدل و در یک مسیر پیرو و دنباله رو رهبر معظم انقلاب باشیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران مبارزه هوشیارانه با دشمن ، تمرکز بر دشمن و ردیابی آن و حفظ روحیه انقلابی برای ایستادگی در برابر دشمن و جلوگیری از توطئه نفوذ را مهم دانست و افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری در راستای پیشرفت همه جانبه کشور باید مد نظر همه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه برای ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن و جلوگیری از توطئه نفوذ الزماتی لازم است، افزود: مانوس شدن با قرآن و فرهنگ قرآنی از جمله راهکارهای مقابله با توطئه نفوذ دشمن است که باید به آن توجه کرد.
وی ادامه داد: امروز در بحث قرآنی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بین ارتش سایر کشورهای اسلامی حرف برای گفتن دارد و در ایام اعتکاف بیش از ۱۶ هزار نفر از دانشجویان ، خانواده ها و کارکنان ارتش شرکت داشتند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خاتمه بیان داشت: امروز تداوم راه امام رحمه الله علیه تبعیت محض از امام خامنه ایی و فرماندهی کل قواست و در نهایت عمل به وصیت شهداست که عاملی مهم برای جلوگیری از نفوذ دشمن می باشد.
کیومرث حیدری جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نیز در این آیین گفت: شکر عملی از خداوند در این زمان اطاعت محض از ولایت است همان شکری که شهدا در عمل نشان دادند.
وی خطاب به دانشجویان و فرماندهان آینده ارتش افزود: همین شکر عملی بود که ما شهدایی امثال شهید صیاد شیرازی را در زمان خودمان دیدیم.
در پایان این آیین که در حسینیه امیرالمومنین (ع) تیپ ۷۲ شهید کوکبیان اندیمشک برگزار گردید از شهدای نیروهای مسلح در دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تجلیل شد.
شبد/۶۰۶۸/ ۳۴۰۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس