تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] محمد محتاطی مسئول کمیته اطلاع رسانی طرح دریا شهرستان محمودآباد شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در محمودآباد گفت: پیش از ظهرامروز جوان ۲۴ ساله اهل زابل که به اتفاق خانواده خود به سرخ‌رود سفر کرده بود، به دلیل شنا در منطقه ممنوعه شنا و مواج بودن دریا غرق شد. […]

[ad_1]

محمد محتاطی مسئول کمیته اطلاع رسانی طرح دریا شهرستان محمودآباد شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در محمودآباد گفت: پیش از ظهرامروز جوان ۲۴ ساله اهل زابل که به اتفاق خانواده خود به سرخ‌رود سفر کرده بود، به دلیل شنا در منطقه ممنوعه شنا و مواج بودن دریا غرق شد.


وی گفت: در این سانحه دو عضو این خانواده که حدفاصل منطقه پلاژ منفرد و خلیلی در ساحل شهر سرخ رود حضور پیدا کرده بودند دچار حادثه شدند که با تلاش نیروهای امدادی یک نفر نجات یافته و از حادثه جان سالم به در برد اما متاسفانه نفر دوم که حسین بزم گستر نام داشت غرق شد.


وی افزود : در شهر سرخ رود ۳ طرح سالمسازی دریا که شامل دو طرح مردانه و یک طرح زنانه می باشد راه اندازی شده و ۶۲ نفر ناجی غریق در ساحل بخش سرخ رود استقرار یافته اند.


محتاطی گفت: متاسفانه از ابتدای فصل شنا تاکنون ۳ نفر در ساحل شهر سرخ رود به علت شنا در منطقه ممنوعه شنا و بی توجهی به هشدارهای ناجیان غریق جان خود را از دست دادند


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس