تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران از آمادگی مراکز بهزیستی استان تهران برای دریافت قربانی و نذورات شهروندان تهرانی در عید قربان خبر داد. به گزارش ایسنا، نورالدین فائقی از ذبح قربانی در مراکز بهزیستی با نظارت سازمان دامپزشکی استان بمناسبت عید قربان خبر داد و افزود: ۹ مرکز در نقاط مختلف شهر تهران […]

[ad_1]

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران از آمادگی مراکز بهزیستی استان تهران برای دریافت قربانی و نذورات شهروندان تهرانی در عید قربان خبر داد.

به گزارش ایسنا، نورالدین فائقی از ذبح قربانی در مراکز بهزیستی با نظارت سازمان دامپزشکی استان بمناسبت عید قربان خبر داد و افزود: ۹ مرکز در نقاط مختلف شهر تهران آمادگی دریافت نذورات و ذبحقربانی را دارند.

وی همچنین عنوان کرد: سایر مراکز بهزیستی در شهرستانهای استان نیز آمادگی دریافت نذورات، قربانی و کمکهای همشهریان را دارند.

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران گفت: هموطنان خارج کشور نیز می توانند از طریق شماره حساب جاری ارزی ۲۰۲۷۱۱۰۰۰۰۱۲۱ بانک ملی ایران شعبه اسکان (شعبه ۲۷۱ ) کمکها و نذورات خود را برای کودکان بی سرپرست و خانواده‌های بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی استان اهداء کنند.

فائقی ادامه داد: هموطنان می‌توانند از طریق سامانه جلب و جذب مشارکتهای مردمی و شماره‌گیری #۷۲۴* با تلفن همراه و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی بهزیستی استان تهران به نشانی behzistitehran.org.ir کمکهای نقدی خود را  واریز کنند.

نشانی مراکز بهزیستی برای ذبح قربانی با نظارت دامپزشکی بدین شرح است:

نشانی مراکز بهزیستی برای ذبح قربانی با نظارت دامپزشکی
نشانی مراکز بهزیستی برای ذبح قربانی با نظارت دامپزشکی

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس