تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اپل هندزفری ایرپاد معروفش را با هندزفری جدیدی جایگزین کرده که از درگاه لایتنینگ برای اتصال به آیفون ۷ استفاده می کند و داخل جعبه هر آیفون جدید، یک جفت از آن وجود خواهد داشت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجیاتو؛ این هندزفری از نظر ظاهری کاملاً شبیه به همان ایرپادی است که در […]

[ad_1]

آیفون ۷

اپل هندزفری ایرپاد معروفش را با هندزفری جدیدی جایگزین کرده که از درگاه لایتنینگ برای اتصال به آیفون ۷ استفاده می کند و داخل جعبه هر آیفون جدید، یک جفت از آن وجود خواهد داشت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجیاتو؛ این هندزفری از نظر ظاهری کاملاً شبیه به همان ایرپادی است که در سال ۲۰۱۲ معرفی شد؛ با این تفاوت که به جای جک استاندارد ۳٫۵ میلی متری، از اتصالگر لایتنینگ بهره می برد.

آیفون ۷ درگاه استاندارد جک ۳٫۵ میلی متری ندارد و این تغییر بسیار بزرگی است؛ چرا که باید برای گوش دادن به موسیقی یا از هندزفری لایتنینگ استفاده کنید، یا از هدفون بلوتوث. اگر اپل این هندزفری را در جعبه آیفون ۷ نگذارد، کاربران جدید این موبایل احتمالاً هدفون سازگاری با آن نخواهند داشت. اپل برای حل این مشکل، یک تبدیل لایتنینگ به جک ۳٫۵ میلی متر نیز علاوه بر هندزفری داخل جعبه آیفون ۷ گذاشته است.

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس