تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل متروی تهران از بهره برداری کامل از سه خط مترو تهران تا پایان امسال خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما،هابیل درویش در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید قدوسی که با حضور معاون حمل و نقل، ترافیک و مسئولین شهری برگزار شد، افزود: امروز خدا را شکر می کنم که […]

[ad_1]

هابیل درویشی

مدیرعامل متروی تهران از بهره برداری کامل از سه خط مترو تهران تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما،هابیل درویش در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید قدوسی که با حضور معاون حمل و نقل، ترافیک و مسئولین شهری برگزار شد، افزود: امروز خدا را شکر می کنم که ۱۰۴ ایستگاه مترو تهران به بهره برداری رسید که این ایستگاه به نام شهید بزرگوار شهید قدوسی نام گذاری شده است.

او با اشاره به ویژگی های این ایستگاه گفت: ایستگاه شهید قدوسی دارای یک پست برق و ۱۲ دستگاه پله برقی است که همگی نصب و راه اندازی شده اند.

درویش افزود: این ایستگاه ۱۱ هزار متر زیربنا دارد که ۱۳۰ میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

به گفته مدیرعامل مترو تهران همه این هزینه از طریق شهرداری تهران تامین شده است.

وی با اشاره به اینکه با افتتاح این ایستگاه ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر به مسافران مترو اضافه خواهد شد، گفت: باید از همه مهندسان و کارگران گمنامی که خالصانه در زیر زمین فعالیت می کنند، تقدیر کرد.

درویش با تشکر از مردم در زمان ساخت و ساز این ایستگاه افزود: طبق قولی که به مردم دادیم هر ماه یک ایستگاه مترو را افتتاح می کنیم.

مدیرعامل متروی تهران با تاکید بر اتمام خط ۳ مترو تهران تا پایان سال گفت: تا پیش از پایان امسال، خط ۳ مترو تهران که یکی از کامل ترین خطوط خط متروست به بهره برداری می رسد.

۷۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس