تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دروازه‌بان کروات مدنظر باشگاه پرسپولیس سابقه حضور در تیم‌های ملی پایه کرواسی را در کارنامه خود دارد. به گزارش ایسکانیوز ، مسئولان باشگاه پرسپولیس با جدایی الکساندر لوبانف از این تیم در تلاش هستند تا یک دروازه‌بان را جایگزین دروازه‌بان ازبکستانی خود کنند و در همین رابطه امروز بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان اهل کشور کرواسی […]

[ad_1]

بوژیدار

دروازه‌بان کروات مدنظر باشگاه پرسپولیس سابقه حضور در تیم‌های ملی پایه کرواسی را در کارنامه خود دارد.

به گزارش ایسکانیوز ، مسئولان باشگاه پرسپولیس با جدایی الکساندر لوبانف از این تیم در تلاش هستند تا یک دروازه‌بان را جایگزین دروازه‌بان ازبکستانی خود کنند و در همین رابطه امروز بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان اهل کشور کرواسی به تهران آمد تا مذاکرات خود را به صورت رسمی با مسئولان این باشگاه انجام دهد.

این دروازه‌بان همچنین صبح امروز برای انجام تست‌های پزشکی به ایفمارک رفت.

بوژیدار ۲۷ ساله و متولد شهر اسپیلت در یوگسلاوی سابق است و جالب اینجاست که فوتبال خود را در تیم هایدوک اسپیلت آغاز کرد و سابقه بازی در تیم‌هایی مانند سولین، استیرا ۱۹۶۱، کوپر و دبرسنی را در کارنامه دارد که البته این دروازه‌بان در حال حاضر بازیکن ازاد به حساب می‌آید و برای پیوستن به پرسپولیس نیاز به دریافت رضایت‌نامه از باشگاه خود ندارد.

بوژیدار ۱۸۷ سانتی‌متری در تیم دبرسنی، ۳۲ بازی انجام داده و سابقه حضور در تیم ملی زیر ۱۷ سال کرواسی را ۱۴ بار در کارنامه دارد و یک بار هم در تیم ملی زیر ۱۹ سال این کشور بازی کرده است.

۶۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس