تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

با وجود اینکه اعلام شده بود درهای ورزشگاه برای دربی ۸۳ از ساعت ۱۲ باز خواهد شد اما به دلیل استقبال زود هنگام شهرستانی‌ها درهای ورزشگاه زودتر از موعد مقرر دقایقی پیش باز شد. به گزارش ایسکانیوز، با وجود اینکه اعلام شده بود درهای ورزشگاه برای دربی ۸۳ از ساعت ۱۲ باز خواهد شد اما […]


با وجود اینکه اعلام شده بود درهای ورزشگاه برای دربی ۸۳ از ساعت ۱۲ باز خواهد شد اما به دلیل استقبال زود هنگام شهرستانی‌ها درهای ورزشگاه زودتر از موعد مقرر دقایقی پیش باز شد.

به گزارش ایسکانیوز، با وجود اینکه اعلام شده بود درهای ورزشگاه برای دربی ۸۳ از ساعت ۱۲ باز خواهد شد اما به دلیل استقبال زود هنگام شهرستانی‌ها درهای ورزشگاه زودتر از موعد مقرر دقایقی پیش باز شد.

* صف‌های طولانی پشت باجه‌های بلیت فروشی از نکات قابل توجه صبح برگزاری دربی ۸۳ است.

*مراقبان نامحسوس برای جلوگیری از فروش بلیط بازار سیاه و متفرقه در ورزشگاه حضور دارند.

*هواداران هر دو تیم از کرمانشاه، گیلان، دزفول، اندیمشک، قائمشهر، تبریز و … با پلاک‌های ماشین‌های این شهرها پشت در استادیوم هستند.

*ورود پرچم فروش‌ها به داخل استادیوم ممنوع شد.

*هواداران استقلال در این دربی هم پیراهن‌های فرهاد مجیدی را بر تن دارند.

*طرفداران پرسپولیس از روز گذشته پرچم بزرگی را تهیه کرده‌‌اند که به گفته خودشان این پرچم بزرگترین پرچم هواداری باشگاهی در خاور میانه است.

*از سوی دیگر استقلالی‌ها دیروز پرچمی را با شماره ١٠ علیرضا منصوریان رنگ آمیزی کرده‌اند که آنها هم مدعی هستند این پرچم بزرگ‌ترین پرچم طرفداری در ایران است. قرار است طی هماهنگی صورت گرفته با یگان ویژه این دو پرچم به روی سکوها منتقل شود.

* کری‌خوانی هواداران سرخابی پشت گیت‌های ورود به جایگاه‌ها با شمارش ۴ و ۶ نیز بسیار جالب است.

۶۰۲/۴۰۱منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس