تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در شرایطی که سرمربی باشگاه آلکمار آرزو کرده بود تیمش با منچستریونایتد هم‌گروه شود اما این اتفاق نیفتاد تیم ای.زد آلکمار که علیرضا جهانبخش در اختیار دارد، همگروهان خود را در لیگ اروپا شناخت. به گزارش “ورزش‌سه”،  در شرایطی که سرمربی باشگاه آلکمار آرزو کرده بود تیمش با منچستریونایتد هم‌گروه شود اما این اتفاق […]

[ad_1]

در شرایطی که سرمربی باشگاه آلکمار آرزو کرده بود تیمش با منچستریونایتد هم‌گروه شود اما این اتفاق نیفتاد

تیم ای.زد آلکمار که علیرضا جهانبخش در اختیار دارد، همگروهان خود را در لیگ اروپا شناخت.

به گزارش “ورزش‌سه”،  در شرایطی که سرمربی باشگاه آلکمار آرزو کرده بود تیمش با منچستریونایتد هم‌گروه شود اما این اتفاق نیفتاد و آلکمار که با گذر از حریفان مقدماتی به جمع ۶۴ تیم مرحله نهایی صعود کرده بود، در گروه D با زنیت روسیه، مکابی و دوندالک ایرلند همگروه شد.

همگروهی با مکابی یک دردسر ویژه برای این ستاره فوتبال ایران است و او با توجه به رسمیت نشناخته شدن رژیم اشغالگر قدس از سوی ایران در این دو بازی حضور پیدا نخواهد کرد که این مساله باتوجه به فضای رسانه‌ای اروپا می‌تواند برای او دردسرساز باشد.

 

 

 

 

پیش از علیرضا جهانبخش دو بازیکن ایرانی دیگر نیز تجربه همگروهی تیم‌های باشگاهی با تیم‌های رژیم اشغالگر قدس را داشته‌اند. این دو وحید هاشمیان در بایرن و اشکان دژاگه در وولفسبورگ بوده‌اند که مورد اشکان دژاگه با جنجال خبری وسیعی همراه شد و در نهایت ادامه کار را در بوندسلیگا برای این بازیکن دشوار کرد. البته خوشبختانه لیگ اروپا کمتر از لیگ قهرمانان مورد توجه است ولی جهانبخش و مربیان تیم آلکمار باید از همین حالا به دنبال راه چاره‌ای برای این موضوع حساس باشند. 

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس