تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ازدحام شهروندان در برخی از جایگاه‌های عرضه دام بهداشتی شهرداری تهران درخواست کرد با استقرار سیستم نوبت دهی الکترونیک زمان انتظار شهروندان در این جایگاه‌ها کاهش پیدا کند. به گزارش ایسنا، مهدی چمران صبح امروز دوشنبه در جریان بازدید از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام در روز […]

[ad_1]

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ازدحام شهروندان در برخی از جایگاه‌های عرضه دام بهداشتی شهرداری تهران درخواست کرد با استقرار سیستم نوبت دهی الکترونیک زمان انتظار شهروندان در این جایگاه‌ها کاهش پیدا کند.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران صبح امروز دوشنبه در جریان بازدید از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام در روز عید قربان گفت: چند سالی است که شهرداری تهران  عرضه دام بهداشتی در شهر سطح تهران را برعهده گرفته و خوشبختانه هر ساله نسبت به سال قبل خدمات بهتری را ارائه می‌کند.

وی افزود: بسیاری از این مراکز تنها برای یک یا دو روز برپا می‌شوند تا بتوانند در روز عید قربان به مردم ارائه خدمات کنند به همین دلیل استفاده از امکانات ویژه برای عرضه دام کمی مشکل است اما قطعا نیاز است که زمان انتظار شهروندان در این مراکز کاهش پیدا کند. در حال حاضر در برخی از مراکز ، شهروندان در صف‌های نسبتا طولانی منتظر می‌مانند تا نوبت آنها برسد. لذا می‌توان با استفاده از سیستم نوبت دهی الکترونیک این مشکل را حل کرد.

وی تاکید کرد: البته شهرداری تهران تلاش بسیاری کرده است که بتواند نسبت به سال‌های گذشته، شهروندان زمان کمتری را در انتظار باشند اما با استقرار سیستم نوبت دهی دیگر نیاز نیست که مشتریان به دنبال دام خود بروند بلکه با اعلام شماره آنها می‌توانند گوشت دام زبح شده خود را دریافت کنند و دیگر نیازی نیست در صف‌ها منتظر بمانند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس