تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود آنکه ساخت مراکز بهداشتی و درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما همچون ساخت مدرسه و حسینیه فرهنگ آن ترویج پیدا نکرده است و در صدد هستیم در حوزه خیرین سلامت، اینگونه اقدامات را توسعه دهیم. به گزارش ایسنا، دکتر سیاری در […]

[ad_1]

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود آنکه ساخت مراکز بهداشتی و درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما همچون ساخت مدرسه و حسینیه فرهنگ آن ترویج پیدا نکرده است و در صدد هستیم در حوزه خیرین سلامت، اینگونه اقدامات را توسعه دهیم.

به گزارش ایسنا، دکتر سیاری در مراسم افتتاح پایگاه بهداشتی و درمانی «حاج عباس اخوین» در باقرخان بجنورد اظهار کرد: اعمال خیر و صالح و ورود خیرین به حوزه سلامت می تواند غم و رنج و آلام مردم را کم کند و تا حد زیادی از میزان مرگ و میر بکاهد.

به گفته وی میزان سازندگی در روستاها به دلیل اختصاص اعتبار از محل یک درصد ارزش افزوده، افزایش یافته است و اگر خیرین سلامت وارد عمل شوند به همراه حمایت های وزارت بهداشت می توانیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی بیان کرد: چهار مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی از محل اعتبارات طرح تحول سلامت طی پنج ماه در این استان ساخته شده است که اقدام بسیار ارزشمندی است .

 مدیر عامل انجمن خیرین سلامت خراسان شمالی نیز گفت: پایگاه بهداشتی و درمانی «حاج عباس اخوین» باقرخان با ۳۰۰ متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع اهدایی خیر بزرگوار مرحوم اخوین با سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار ساخته شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس