تاریخ انتشار: ۲۸ ارد ۱۳۹۵

سایت خبری هومیان نیوز لرستان درمطلبی با عنوان درخواست مردم از شهردارخرم آباد برای رفع مشکل چندساله یک محله نوشت:سال هاست که مشکل‌شان رفع نشده است وقتی یحیی عیدی‌بیرانوند شهردار خرم‌‌آباد شد امید به اهالی این منطقه بازگشت فکر می‌کردند بالاخره مشکل چندین ساله‌ی این محله رفع می‌شود.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
در ادامه این مطلب آمده است: چند ماه گذشت اما عیدی‌بیرانوند به رفع مشکل آن‌ها توجهی ندارد.
روبه‌روی یکی از ادارات مالیات خرم‌آباد که در منطقه‌ی خیابان ساحلی نزدیک سازمان آموزش و پرورش استان لرستان قرار دارد سالهاست آب سطحی غیربهداشتی به همراه انبوه زباله عبور می‌کنند.
هم ساکنان محله‌ی آرش و هم ساکنان محله‌ی خیرآباد سالهاست از بوی بد زباله رنج می‌برند.
سالهاست زمین خالی جنب اداره گزینش آموزش و پرورش استان که روبه‌روی اداره مالیات قرار دارد به حال خود رها شده است. زمین حالا کارکرد پارکینگ پیدا کرده است اما کنار زمین یک کانال روباز سطحی آب‌های سطحی قرار دارد که هر روز انبوهی از زباله در آن وجود دارد و تپه‌ای که سالهاست به حال خود رها شده است و منظره‌ی زشت آن هم سبب نارضایتی اهالی شده است و هم برای مسافرانی که از این منطقه عبور می‌کنند چندش آور است.
بارها و بارها مشکل این تپه و این کانال روباز پر از انبوه زباله که باعث رنجش خاطر شهروندان محله‌ی خیرآباد و محله‌ی آرش شده است از طریق برخی خبرنگاران به شهردار منعکس شده است و هم به معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد.
اما آنها به رفع این مشکل چندین ساله بی‌توجه هستند. مردم از هومیان‌نیوز خواسته‌اند موضوع رسانه‌ای شود. آنها از شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در خواست بررسی ویژه به این مشکل را دارند.
گفتنی است کانال سرباز آب‌های سطحی روزانه مقدار زیادی زباله به این منطقه می‌آورد و مردم این منطقه مجبور هستند وضعیت بد بهداشتی محل زندگی خویش را تحمل کنند!
منبع : سایت هومیان نیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس