تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] درخواست رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از رییس قوه قضاییه مبنی بر آنکه پرونده مدیر سایت معماری نیوز به عنوان موضوعی مطبوعاتی مورد رسیدگی قرار گیرد نه امنیتی، حواشی در شورای شهر ایجاد کرد. به گزارش ایسنا، رحمت الله حافظی، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر  با اشاره […]

[ad_1]

درخواست رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از رییس قوه قضاییه مبنی بر آنکه پرونده مدیر سایت معماری نیوز به عنوان موضوعی مطبوعاتی مورد رسیدگی قرار گیرد نه امنیتی، حواشی در شورای شهر ایجاد کرد.

به گزارش ایسنا، رحمت الله حافظی، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر  با اشاره به پرونده مدیر سایت معماری نیوز گفت: از رئیس قوه قضائیه درخواست دارم تا پرونده سایت معماری نیوز را از موضوع امنیتی خارج کرده و به عنوان یک موضوع مطبوعاتی به آن رسیدگی کند.

وی همچنین خطاب به آیت الله لاریجانی گفت: قطعا تدبیر و درایت جنابعالی می‌تواند این پرونده را به مسیر طبیعی رسیدگی وارد کرده و شائبه نفوذ صاحبان زر، زور و تزویر در پرونده را مرتفع کند.

مختاباد رئیس کمیته هنری شورا نیز گفت: پیشنهاد می‌شود قالیباف شکایت خود را از معماری نیوز پس بگیرد .

تقی پور در واکنش به صحبت‌های حافظی گفت: جالب است که برخی از اعضای شورا حتی در حیطه اختیارات قوه قضاییه نیز دخالت می‌کنند و بعید نیست که فردا روزی اعضای شورا از قوه قضاییه بخواهند که قاتلان و … را نیز آزاد کند.

وی با بیان اینکه یک نفر با تهمت و افترا آبروی شورا را برده و حالا اعضای شورا غیرت داشته باشند و از کیان شورا حمایت کنند گفت: یک نفر آبروی شورا را برده و حالا می‌خواهید که آزاد شود.

وی با بیان اینکه تعدادی از اعضای شورا با این فرد همکاری کرده‌اند گفت: از بیرون پخت و پز این جریان انجام شده و اگر ما بخواهیم نام این اعضا را منتشر کنیم قطعا آبروی آنها خواهد رفت و این جنایت در حق شورای چهارم بی سابقه بوده است.

ابوالفضل قناعتی عضو هیات رئیسه شورای شهر نیز در واکنش به این موضوع گفت: به ناحق اسامی برخی از اعضای شورا برده شده.

 وی که نامش در میان اسامی منتشر شده از سوی سایت معماری نیوز در خصوص دریافت املاک بدون ضابطه بوده است گفت: شکایت ما هنوز اجرایی نشده و نوبت به شکایت ما هنوز نرسیده است که چه بسا پدرش را هم در می‌آوریم.

به گزارش ایسنا مرتضی طلایی که ریاست این جلسه شورا را بر عهده داشت گفت: نه شورا و نه شهرداری شکایتی از رسانه‌ها نداشته‌اند بلکه افراد حقیقی به دلیل اتهاماتی که این سایت به آنها داشته از آن شکایت کرده اند.

عباس جدید نیز در واکنش به این موضوع گفت: با جوسازی نمی‌توان حق سازی کرد و باید بگویم بارها رسانه‌ها و افراد سخنان مرا دستاویز قرار داده و روزگاری ترامپ، پوتین و … به من نسبت داده‌اند که اگر می‌خواستم رویه شکایت را در پیش بگیرم باید بگویم چهار الی پنج نفر باید به مانند یاشار سلطانی پشت میله‌های زندان می‌ماندند اما ما پهلوان هستیم و با رویه زندانی کردن مخالفیم.

وی با بیان اینکه اگر اشتباهی صورت گرفته باید با شهامت از آن عذرخواهی کرد گفت: اگر امروز یاشار سلطانی در بین چرخ دنده‌های قوه قضاییه گرفتار شده نتیجه تقابل اعضای شورا است.

در ادامه ولی الله شجاع پوریان عضو کمیسیون نظارت و حقوقی نیز با بیان اینکه متاسفانه جلسات روز یکشنبه بدون حضور خبرنگاران برگزار می‌شود گفت: اما همزمان اخبار داخلی شورا توسط یک سایت بارگذاری می‌شود که این اقدام جای سوال دارد.

وی خطاب به تقی پور گفت: هیچ یک از اعضای شورای شهر از بی اخلاقی دفاع نمی‌کنند اما دقت داشته باشید که نباید برخورد دوگانه با رسانه‌ها صورت گیرد. چرا که همزمان یک سایت بزرگ اتهاماتی را به ابتکار معاون رئیس جمهور و برخی از اعضای شورای شهر همچون سرخو، حقانی، سالاری و … وارد کرد اما آیا برخوردی که با معماری نیوز شد با این سایت هم شد؟

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس