تاریخ انتشار: ۲۷ اسف ۱۳۹۳

سرمربی تیم پرسپولیس با ابراز نارضایتی از نتیجه به دست آمده در مقابل النصر ابراز امیدواری کرد بازیکنانش در تهران بتوانند مقابل حریف به برتری دست یابند. به گزارش  گذارنیوز،‌تیم پرسپولیس ایران شب گذشته در هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم النصر عربستان اولین شکست خود را در این بازی‌ها تجربه کرد. حمید […]

سرمربی تیم پرسپولیس با ابراز نارضایتی از نتیجه به دست آمده در مقابل النصر ابراز امیدواری کرد بازیکنانش در تهران بتوانند مقابل حریف به برتری دست یابند.

درخشان

به گزارش  گذارنیوز،‌تیم پرسپولیس ایران شب گذشته در هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم النصر عربستان اولین شکست خود را در این بازی‌ها تجربه کرد.

حمید درخشان ، گفت: بازی بسیار سختی بود و حریف عربستانی با توجه به امتیاز میزبانی به دنبال کسب هر ۳ امتیاز این دیدار بود.

وی ادامه داد: بازی را ما بهتر از حریف آغاز کردیم و همانطور که دیدید توانستیم موقعیت‌های بسیار خوبی را هم به روی دروازه النصر ایجاد کنیم اما در نهایت این تیم حریف بود که توانست نتیجه را به سود خود کند.

وی افزود: متاسفانه به هدفی که ما در این دیدار دنبال کردیم دست نیافتیم زیرا ما به دنبال کسب پیروزی بودیم اما فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا نتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

درخشان  گفت: مطمئن باشید تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا نتیجه به دست آمده مقابل النصر را در بازی برگشت جبران کنیم تا هواداران خوشحال شوند.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد:‌ در دیدار رفت مقابل النصر شرمنده هواداران شدیم اما در بازی برگشت امیدوارم بتوانیم با کسب برتری مقابل حریف ضمن قطعی کردن صعود خود باعث شادی هواداران باشیم.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس