تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
ماجرای ملاقات شفابخش در فرودگاه نیویورک;

 دختر معلول اهل «دایکر هایتسِ» بروکلین مدعی است معجزه آن روزی رخ داد که با پاپ فرانسیس در فرودگاه نیویورک ملاقات کرده است.

دختری که پاپ او را شفا داد!

به گزارش “گذارخبر” به نقل از دیلی میل، جولیا بروزس ۱۲ ساله، دانش‌‌آموز مدرسه سنت برنادت است. در ماه مه سال جاری میلادی نوعی بیماری در پاهای جولیا تشخیص داده شد که توانایی راه رفتن را از او گرفته بود. این بیماری باعث شد که جولیا تا ماه ژوئن به طور کامل توانایی راه رفتن را از دست بدهد.

جولیا با این حال تصمیم گرفت که در بدو ورود پاپ به فرودگاهِ جان اف. کندیِ نیویورک به استقبال او برود.

پزشکان معالج جولیا نتوانستند دقیقا عامل بیماری بروزِس را تشخیص دهند. البته در تشخیص‌ اولیه گفته شد که به احتمال فراوان معلولیت جولیا توسط بیماری لایم (نوعی عفونت اسپیروکتی چند سیستمی) شکل گرفته است، اما این ادعا در آزمایش‌های اولیه تایید نشد.

دختری که پاپ او را شفا داد!

دختری که پاپ او را شفا داد!

سی بی اس نیویورک در گزارش خود نوشت: «بروزس به فرودگاه رفت، زیرا به معجزه اعتقاد داشت.» جولیا به ورزش سافتبال و فوتبال علاقه زیادی داشت و حضور فعالی هم در گروه سرود مدرسه داشت. اما پس از اینکه توانایی راه رفتنش را از دست داد، دیگر حضور پررنگی نداشت. زمانی که جولیا انگشتر پاپ را می‌بوسید، اشک از چشمانش جاری شده بود. پاپ فرانسیس پیشانی جولیا را نوازش کرد و برای او دعا کرد.

بروزس در مصاحبه با ان بی سی نیویورک ادعا کرد: «کار پاپ برای من معجزه کرد تا بتوانم دوباره راه بروم. من می‌دانم که به خاطر او دوباره می‌توانم راه بروم.»

پنج روز پس از آنکه بروزس با صندلی چرخ‌دار خود به ملاقات پاپ در فرودگاه رفت، اتفاق خوبی برای او رخ داد. جولیا بروزس می‌گوید: «معجزه آغاز شده است… من به دکتر رفتم، آن‌ها گفتند که آثار فعالیت بیماری لایم برای اولین بار در خون من دیده شده است. این اتفاق گواه این مسئله است که معجزه می‌تواند اتفاق بیفتد، کافی است به آن اعتقاد داشته باشید؛ در این صورت است که هر چیز ناممکنی ممکن می‌شود.»

دختری که پاپ او را شفا داد!

دختری که پاپ او را شفا داد!

همکلاسی‌های جولیا در اقدامی تحسین‌برانگیز برای او صفحه‌ای با عنوان «برای جولیا دعا کنید» ساخته‌اند. حتی یک پزشک که از این طریق با ماجرای جولیا آشنا شده به او گفته که قصد دارد به طور رایگان او را تحت درمان قرار دهد.

این دختر شجاع می‌گوید: «این تجربه مرا عاقل‌تر کرده و به من نشان داده که زندگی ارزشمند است.»

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس