تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از عزیمت ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان به مسابقات پاراالمپیک ریو ٢٠١۶ دیدار صمیمانه‌ای با آن‌ها داشت. به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن رضایی با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پیش از عزیمت ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان به مسابقات پاراالمپیک ریو ٢٠١۶ دیدار صمیمانه‌ای […]

[ad_1]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از عزیمت ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان به مسابقات پاراالمپیک ریو ٢٠١۶ دیدار صمیمانه‌ای با آن‌ها داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن رضایی با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:


پیش از عزیمت ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان به مسابقات پاراالمپیک ریو ٢٠١۶ دیدار صمیمانه‌ای با آن‌ها داشتم و از نزدیک در جریان تمریناتشان قرار گرفتم. حضور این جوانان ورزشکار رساندن صدای مظلومیت ملتی است که بیش از سی و هفت سال برای احقاق حقوق خود مبارزه می‌کند.


آن‌ها را بسیار با انگیزه دیدم به نحوی که حاضرند برای ایران اسلامی جانفشانی کنند. واقعیت این است که بسیاری در تلاش هستند نام ایران کمرنگ شود و تاریخ ایثارگری‌های این ملت از صحنه روزگار حذف و هویت ما مثل خلیج فارس را محو کنند، غافل از این که با درخشش این جوانان باغیرت، ایران و ایرانی هر روز سرفرازتر می‌شود.


برای موفقیتشان که موجب شاد کردن دل ملت ایران می شود دعا می‌کنیم.


FG


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس