تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴
کریمی اصفهانی :

کریمی اصفهانی: احمدی نژاد یک مامور است.او عوض نشده و تنها منتظر یک فرصت است.

به گزارش “گذارخبر”  احمد کریمی اصفهانی در گفت وگو با خبرآنلاین با بیان اینکه محمود احمدی نژاد تنها رییس جمهوری است که از رهبر انقلاب به خاطر انتصاب یک فرد تذکر کتبی گرفت، گفت: معتقد نیستم که مشایی مرشد احمدی‌نژاد است بلکه برعکس. احمدی‌نژاد مرشد مشایی است و خوب توانسته همه را به بازی بگیرد.

دبیرکل جامعه اصناف و بازار ادامه داد: احمدی‌نژاد کارهای متعددی کرد و خودش مرشد اصلی است. کسی که در سازمان ملل آن نمایش را بازی کرد و گفت امام زمان را می‌بیند یعنی کسی که فرسخ ها از مقام معظم رهبری جلو تر است و توانسته با امام زمان خلوت کند! او صندلی می‌گذارد و در راه و بی‌راه و یا و در جنگل نگه‌ می‌دارد و مدعی می شود با امام زمان در ارتباط است! او از این صحبت می‌کند که همه کارها توسط امام زمان نظارت می‌شود. او تمام اعتقادات مردم را به بازی گرفت. شاید بتوان این احتمال را داد که احمدی‌نژاد یک مامور باشد. حرف سنگینی است اما این را پنج شش سال پیش هم مطرح کردم.

وی با بیان اینکه شاید این ماموریت را همان بحث نفوذ دانست، ابراز کرد: نمی‌دانم احمدی نژاد مامور کجا اما می‌دانم که او مامور است. نوع حرکت ایشان موجب شده که حس ششم بگوید خبری است.

این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این پرسش که چرا چنین گمانه زنی در مورد احمدی نژاد توسط دستگاه های اطلاعاتی مورد بررسی قرار نمی گیرد، گفت: دلیل آن را نمی‌دانم؛ اما شاید مصلحت‌ها بگونه‌ای انجام می‌شود که برخی مسائل را ناچارا باید تحمل کنیم. اینکه چرا برملا نمی‌شود، دلیل‌اش این است که خیلی مسائل هنوز در این نظام مشخص نشده است.

کریمی اصفهانی به خانه نشینی احمدی نژاد اشاره کرد و افزود: نشستن احمدی‌نژاد در خانه، یک تست بود. تستی بود تا بررسی کند که با وجود انحرافاتی که بوجود آورده، تا کجا می‌تواند جامعه را به سمت خود بکشد. زمانی از خانه خارج می‌شود که متوجه می‌شود هنوز نتوانسته اثر لازم بر روی جامعه را داشته باشد. اگر احمدی‌نژاد اطمینان پیدا می‌کرد که حرکتش جواب می دهد و مردم به تبع کار او به خیابان می‌ریزند، حتما خانه نشینی خود را تا به ۸۰ روز می‌رساند تا به اهداف خود برسد.

وی با تاکید براینکه احمدی‌نژاد اکنون هم عوض نشده و تنها منتظر فرصت است، اظهار کرد: اگر دادگاه‌ تنها به بررسی پرونده فروش نفت می‌پرداخت که این هزینه ها کجا صرف شده است، بسیاری از مسائل در مورد ایشان مشخص می شد. متاسفانه هچ برخوردی با ایشان به خاطر این تخلفات نشد و این امر موجب شده که وی مسیر خود را ادامه دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس