تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار درباره نامه احمدی نژاد به دولت اوباما گفت: احمدی نژاد می خواهد با این کار از مسوولیت خود در قبال بلوکه شدن این ۲ میلیارد دلار طفره رود؛ در حالیکه آن وقت که مسوولیت داشت به وظیفه خود عمل نمی کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، […]

[ad_1]

 احمد کریمی اصفهانی

 دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار درباره نامه احمدی نژاد به دولت اوباما گفت: احمدی نژاد می خواهد با این کار از مسوولیت خود در قبال بلوکه شدن این ۲ میلیارد دلار طفره رود؛ در حالیکه آن وقت که مسوولیت داشت به وظیفه خود عمل نمی کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، احمد کریمی اصفهانی افزود: احمدی نژاد قصد خیری از نوشتن این نامه ندارد و می خواهد با این کار دوباره خود را مطرح کند چرا که می داند دیگر جایگاهی در نظام ندارد.
وی تصریح کرد: احمدی نژاد که بزرگترین فرصت کشور برای توسعه و پیشرفت را سوزاند امروز برای از بین رفتن ۲ میلیارد دلار پول اشک تمساح می ریزد.
کریمی خاطرنشان کرد: طی ۸ سال ریاست جمهوری او، نفت با میانگین بشکه ای ۱۱۰ دلار به فروش رفت که می توانست زیربنای اقتصاد ما را سامان دهد اما رئیس دولتهای نهم و دهم این ثروت عظیم را به تاراج داد.
این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: احمدی نژاد جایگاهی ندارد که بخواهد به عنوان یک مسوول به مسوول یک کشور دیگر نامه بنویسد. وی نهایتا می تواند به عنوان یک شهروند، آن هم یک شهروند خطاکار، این کار را انجام دهد.
وی گفت: احمدی نژاد بیش از دو هزار قانون مجلس را هیچوقت برای اجرا ابلاغ نکرد. البته مجلس هم مقصر بود که در مقابل این خطای وی سکوت کرد.
کریمی در پایان افزود: البته ما هم به عنوان یک شهروند به پولهایی که آمریکا به ناحق بلوکه کرده است اعتراض داریم و این کشور باید هر چه سریعتر این ۲ میلیارد دلار را به ایران بازگرداند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس