تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کل اوپک از کشورهای عمده تولید کننده نفت خواست مدیریت تولید نفت خام را با هدف تقویت قیمت ها در پیش گیرند. به گزارش ایسکانیوز از شانا، محمد بارکیندو دبیر کل سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) به روزنامه الحیات چاپ لندن گفت: شاهد درک فزاینده ای درون و بیرون این نهاد نفتی […]

[ad_1]

دبیر کل اوپک از کشورهای عمده تولید کننده نفت خواست مدیریت تولید نفت خام را با هدف تقویت قیمت ها در پیش گیرند.

به گزارش ایسکانیوز از شانا، محمد بارکیندو دبیر کل سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) به روزنامه الحیات چاپ لندن گفت: شاهد درک فزاینده ای درون و بیرون این نهاد نفتی درباره ضرورت اقدام برای مدیریت تولید نفت خام به منظور تقویت قیمتها هستیم.

وی در سخنانی که به زبان عربی منتشر شده است،افزود: واقع بینی فزاینده ای درون و بیرون اوپک وجود دارد که تولید کنندگان عضو و غیرعضو این نهاد نفتی باید مواضع فعالانه تری برای مدیریت تولید به منظور تکمیل نیروهای سنتی بازار در پیش گیرند.

به گفته بارکیندو، ما ما شاهد بوده ایم که رویکرد عدم مداخله در قیمتها در سال ٢٠١۴ به کجا انجامیده است.

بر پایه این گزارش، قرار است اعضای اوپک در تاریخ ٢۶ تا ٢٨ سپتامبر (پنجم تا هفتم مهر ماه) در حاشیه مجمع بین الملی انرژی (آی یی اف) که شامل کشورهای عمده تولید و مصرف کننده نفت است، در الجزایر ملاقات کنند.

وی در باره احتمال دستیابی به توافقی برای محدودکردن سطح تولید نفت گفت: هیچ چیز در وضع کنونی غیرممکن نیست و من میدانم که هیچ کشوری در داخل اوپک از آسیبها و زیانهای قیمتهای پایین نفت، در امان باقی نمانده است.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس