تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: جام حذفی را جدی گرفته‌ایم و کارمان در هر دو جامی که در آن شرکت داریم، سخت است. به گزارش ایسکانیوز، علی دایی بعد از پیروزی ۷ بر یک تیمش مقابل تیم مهرگان دره‌شهر در جمع خبرنگاران گفت: تیم مهرگان تا قبل از دریافت گل اول عملکرد خوبی […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: جام حذفی را جدی گرفته‌ایم و کارمان در هر دو جامی که در آن شرکت داریم، سخت است.

به گزارش ایسکانیوز، علی دایی بعد از پیروزی ۷ بر یک تیمش مقابل تیم مهرگان دره‌شهر در جمع خبرنگاران گفت: تیم مهرگان تا قبل از دریافت گل اول عملکرد خوبی داشت، اما هرچه که از جریان بازی گذشت و ما موفق شدیم گل‌های زیادی به‌ثمر برسانیم، دیگر کاری از دستش بر نمی‌آمد.

وی که پس از راهیابی تیمش به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی صحبت می‌کرد، افزود: در نیمه اول گل‌های بیشتری هم می‌توانستیم به‌ثمر برسانیم، چرا که فرصت‌های زیادی داشتیم.

دایی یادآور شد: در نیمه دوم باز هم بر بازی مسلط بودیم و فرصت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم. در این نیمه من بیشتر سعی کردم به بازیکنان ذخیره که تا به امروز فرصت کمی برای بازی کردن داشتند، میدان بدهم. در کل در این دیدار ثابت کردیم که جام حذفی را جدی گرفته‌ایم و در این فصل کار سختی را در لیگ برتر و جام حذفی خواهیم داشت.

سرمربی نفت تهران در پایان تأکید کرد: بازی تیم‌های لیگ دو و سه با لیگ برتری‌ها در جام حذفی فرصت خوبی برای بازیکنان تیم‌های دسته‌های پایین‌تر است تا خود را به مربیان لیگ برتری نشان دهند.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس