تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دایی در پایان در پاسخ به این سوال که موضوع شکایت او از پرسپولیس به چه سرانجامی رسید، افزود: من برای دریافت مالیات خودم از باشگاه پرسپولیس از این باشگاه شکایت کردم و پیگیر این شکایت هستم. سرمربی نفت تهران در حاشیه افتتاح فروشگاه خود در واکنش به حضور سیاستمداران در ورزش گفت که […]

[ad_1]

دایی در پایان در پاسخ به این سوال که موضوع شکایت او از پرسپولیس به چه سرانجامی رسید، افزود: من برای دریافت مالیات خودم از باشگاه پرسپولیس از این باشگاه شکایت کردم و پیگیر این شکایت هستم.

سرمربی نفت تهران در حاشیه افتتاح فروشگاه خود در واکنش به حضور سیاستمداران در ورزش گفت که این افراد برای محبوبیت بیشتر وارد فوتبال می شوند.

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی در حاشیه افتتاح فروشگاه جدیدش درباره موضوع انتشار قراردادهای اهالی فوتبال گفت: من کاملا با این موضوع مخالف هستم و این کار کاملا اشتباه است. این مسائل کاملا خصوصی است و فقط در مملکت ما این اتفاقات رخ می دهد. ما کاری به کسی نداریم و کار خودمان را انجام می دهیم.

دایی درباره طلب خودش و بازیکنان نفت از فوتبال تصریح کرد: من از صبا نیز مبلغ زیادی طلب کار هستم. همچنین بابت لباس هایی که به این تیم ندادم نیز از این باشگاه طلبکار هستم. البته این طلبکاری مربوط به صبا نیست و از پرسپولیس نیز طلبکار هستم. فوتبالی ها بابت پولی که دریافت نکرده اند نیز مالیات می دهند و این موضوع نیز امری اشتباه است.

سرمربی نفت تهران در واکنش به توجه بیش از اندازه به درآمدهای فوتبالیست ها، بیان کرد: این همه آدم درآمد زیادی دارند اما اصلا مطرح نمی شود. شاید یک بازیکن در یک سال یک و نیم میلیارد در آمد داشته باشد اما خیلی ها در این کشور در یک هفته این درآمد را دارند. هر کسی که زحمت می کشد و حتی در یک روز یک و نیم میلیارد در می آورد حقش است و نباید ایراد گرفت. فوتبال در دنیا حرف اول را می زند و این افراد برای بیشتر معروف شدن به فوتبالی ها بند می کنند.

او در پاسخ به این سوال که چرا افراد غیر فوتبالی وارد فوتبال شدند، اظهار کرد: فوتبال حرف اول را می زند و یک سیاستمدار نمی تواند مانند یک فوتبالیست ملی هوادار داشته باشد و در میان مردم معروف و محبوب شود به همین دلیل این افراد وارد فوتبال می شوند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنانی مانند طارمی و رضاییان خیلی زود به فوتبال ایران بازگشتند، گفت: این ها را باید از خود آنها پرسید. من نمی دانم این بازیکنان چگونه رفتند و چگونه برگشتند و نباید در این موضوع صحبت کنم.

دایی در پایان در پاسخ به این سوال که موضوع شکایت او از پرسپولیس به چه سرانجامی رسید، افزود: من برای دریافت مالیات خودم از باشگاه پرسپولیس از این باشگاه شکایت کردم و پیگیر این شکایت هستم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس