تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: تیم ملی با چشم به هم زدنی باید در مسابقات شرکت کند و حریفان سختی دارد، امیدوارم با همدلی شاهد اتفاقات خوب باشیم. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه نفت تهران،علی دایی سرمربی نفت تهران اعلام کرد به دلیل برپایی اردوی تیمش در سرعین و […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: تیم ملی با چشم به هم زدنی باید در مسابقات شرکت کند و حریفان سختی دارد، امیدوارم با همدلی شاهد اتفاقات خوب باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه نفت تهران،علی دایی سرمربی نفت تهران اعلام کرد به دلیل برپایی اردوی تیمش در سرعین و برخی مسائل دیگر در بازی ستارگان ایران و لالیگا شرکت نخواهد کرد.


وی افزود:تیم ما در سرعین اردو خوبی برپا کرده و بیشتر تمرینات ما هوازی و بدنسازی است و همه چیز خوب است و ما در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کرده ایم و اردوی ما عصر جمعه در سرعین به پایان ‌می‌رسد.


علی دایی افزود: جا دارد از مردم سرعین و اردبیل تشکر کنم و همچنین از مسئولان باشگاه و هتل محل اقامت که همکاری های زیادی در برپایی اردو انجام دادند تشکر می کنم.


علی دایی همچنین گفت: تیم تا عصر جمعه در سرعین اردو دارد و من ترجیح می‌دهم در کنار بچه های تیم باشم و همچنین به دلیل برخی حرف و حدیث ها‌یی که درباره این قبیل بازی‌ها طی هفته اخیر وجود داشته ترجیح می دهم در دیدار روز جمعه شرکت نکنم.


دایی در ادامه تصریح کرد:از آقای پروین که بزرگتر و مربی بنده بوده است تشکر می کنم. در وهله اول بخاطر اردو و در وهله دوم به خاطرشفاف نبودن برخی مسائل و ابهامات که به وجود آمده ترجیح می‌دهم در این بازی نباشم.


سرمربی سابق تیم ملی در پایان با اشاره به رقابت های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گفت :نیم ملی با چشم به هم زدنی باید در مسابقات شرکت کند و حریفان سختی دارد.  امیدوارم با همدلی شاهد اتفاقات خوب باشیم. تیم ملی ایران یکی از قدرت های برتر و همیشه مدعی صعود بوده و حالا با کادر خوب و بازیکنان با انگیزه میتواند نتایج خوبی کسب کرده وتیم ملی برای دو دوره متوالی راهی جام جهانی شود.  صعود تیم ملی به جام جهانی اتفاق مهمی است و باعث شادی مردم می شود و از صعود آن کل جامعه و ورزش و فوتبال منتفع می شود.به همین دلیل امیدوارم شاهد حمایت همه جانبه از تیم ملی کشورمان باشیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس