تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم نفت تهران اعلام کرد که در بازی با ستارگان شرکت نمی کند. به گزارش ایسکانیوز، علی دایی در گفگو با سایت نفت تهران افزود: تیم ما در سرعین اردو خوبی برپا کرده و بیشتر تمرینات ما هوازی و بدنسازی است و همه چیز خوب است و ما در این اردو دو بازی […]

[ad_1]

سرمربی تیم نفت تهران اعلام کرد که در بازی با ستارگان شرکت نمی کند.

به گزارش ایسکانیوز، علی دایی در گفگو با سایت نفت تهران افزود: تیم ما در سرعین اردو خوبی برپا کرده و بیشتر تمرینات ما هوازی و بدنسازی است و همه چیز خوب است و ما در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کرده ایم و اردوی ما عصر جمعه در سرعین به پایان می رسد .

علی دایی افزود: جا دارد از مردم سرعین و اردبیل تشکر کنم و همچنین از مسئولان باشگاه و هتل محل اقامت که همکاری های زیادی در برپایی اردو انجام دادند تشکر می کنم .

علی دایی همچنین گفت : تیم تا عصر جمعه در سرعین اردو دارد و من ترجیح می دهم در کنار بچه های تیم باشم و همچنین به دلیل برخی حرف و حدیث ها یی که درباره این قبیل بازی ها طی هفته اخیر وجود داشته ترجیح می دهم در دیدار روز پنجشنبه شرکت نکنم .

دایی در ادامه تصریح کرد :از آقای پروین که بزرگتر و مربی بنده بوده است تشکر می کنم. در وهله اول بخاطر اردو و در وهله دوم بخاطرشفاف نبودن برخی مسایل و ابهامات که به وجود آمده ترجیح می دهم در این بازی نباشم

سرمربی سابق تیم ملی در پایان با اشاره به رقابت های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گفت :نیم ملی باچشم به هم زدنی باید در مسابقات شرکت کند و حریفان سختی دارد .

امیدوارم با همدلی شاهد اتفاقات خوب باشیم تیم ملی ایران یکی از قدرت های برتر و همیشه مدعی صعود بوده و حالا با کادر خوب و بازیکنان با انگیزه میتواند نتایج خوبی کسب کرده وتیم ملی برای دو دوره متوالی راهی جام جهانی شود .

صعود تیم ملی به جام جهانی اتفاق مهمی است و باعث شادی مردم می شود و از صعود ان کل جامعه و ورزش و فوتبال منتفع می شود.به همین دلیل امیدوارم شاهد حمایت همه جانبه از تیم ملی کشورمان باشیم.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس