تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علی دایی گفت: در مورد تعطیلات کاری از دست ما ساخته نیست. مطمئناً هر چیزی که بگوییم، تاثیری در برنامه‌ریزی ندارد. به گزارش ایلنا، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی پاسخگوی سوالات بود. علی دایی در ابتدای نشست رسانه‌ای‌اش گفت:«قبل از هر چیز عید غدیر […]

[ad_1]

علی دایی گفت: در مورد تعطیلات کاری از دست ما ساخته نیست. مطمئناً هر چیزی که بگوییم، تاثیری در برنامه‌ریزی ندارد.

به گزارش ایلنا، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی پاسخگوی سوالات بود.


علی دایی در ابتدای نشست رسانه‌ای‌اش گفت:«قبل از هر چیز عید غدیر خم را به همه تبریک می‌گویم. ان‌شالله همیشه عید باشد و ما خبرهای ناگوار نشنویم. همچنین فوت کمک داور کشورمان را تسلیت می‌گویم. بازی ما بسیار حساس است. متاسفانه بازی قبلی خوب نبودیم و نتوانستیم برنده باشیم اما سعی می‌کنیم در این بازی، سه امتیاز را کسب کنیم. ماشین سازی تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد و از سوی دیگر، رسول خطیبی مربی بسیار خوبی است. من برای خطیبی به غیر از بازی فردا، در دیگر دیدارها آرزوی موفقیت می‌کنم. ما به سه امتیاز حساس فردا نیاز داریم و باید بازی را ببریم.»


دایی در خصوص تعطیلات لیگ برتر به خاطر بازی‌های تیم ملی گفت: «در مورد تعطیلات کاری از دست ما ساخته نیست. مطمئناً هر چیزی که بگوییم، تاثیری در برنامه‌ریزی ندارد. فقط باید تحمل کنیم و برای موفقیت تیم ملی دعای خیر داشته باشیم تا موفق باشد و به هدفش برسد. تیم ملی بازی‌های حساسی مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی دارد و همین دو بازی می‌تواند سرنوشت تیم ملی در راه جام‌جهانی را مشخص کند.»


وی در مورد شایعه مذاکره با احمد نورالهی هافبک نیمکت‌نشین پرسپولیس تصریح کرد: «ما صحبتی در مورد نورالهی انجام ندادیم. مذاکره‌ای هم در میان نبود. البته در تعطیلات لیگ، می‌خواهیم بازیکنان خارجی جدیدی را تست کنیم. شرایط‌مان به گونه‌ایست که باید بازیکن جذب کنیم چون به زحمت قبل از هر بازی ۱۷، ۱۸ نفر می‌شویم. نیاز به بازیکن داریم و اگر نورالهی آزاد باشد، مطمئناً او را می‌خواهیم اما صحبتی در این مورد بین باشگاه‌ها نشده است.»


سرمربی نفت تهران در خصوص ماجرای بدهی‌های این باشگاه و اتفاقاتی که هر روز در این مورد رقم می‌خورد افزود: «متاسفانه فوتبال ما همین است. به غیر از چند تیم که مربیان با آرامش کار می‌کنند، سایر باشگاه‌ها با مشکلات مالی مواجه هستند. شاید ۵۰ درصد تیم‌ها مشکل دارند و بقیه از لحاظ مالی با مشکلی مواجه نیستند.»


دایی در پایان گفت: «قسمت ما هم این بوده که با این مشکلات مواجه شویم. همیشه همین‌طور است و هر جا می‌رویم مشکل مالی داریم.»
 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس