تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۴
دفاع سرمربی صبا از کی روش

علی دایی سرمربی صبا اظهارامیدواری کرد که این تیم با برد پدیده به لیگ بازگردد و بتواند با امیدواری به تعطیلات لیگ برود.

به گزارش  گذار نیوز، علی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل پدیده گفت: در بازی ستارگان مقابل تیم فیگو حاضر نمی شوم چون یک تمرین هم برای من خیلی ارزش دارد و باید بالای سر صبا باشد. برای همین نمی توانم در این بازی حاضر شوم.

او ادامه داد: ما راهی به جز برد مقابل پدیده نداریم و می خواهیم با این پیروزی با روحیه خوبی به تعطیلات لیگ برویم و در اردوی اردبیل حاضر شویم. در دیدار گذشته ما خیلی خوب بودیم مخصوصا در دیدار مقابل راه آهن ولی متاسفانه نتیجه نگرفتیم. یک مقدار باید روی کارهای گروهی و هجومی خودمان کار کنیم. بازی با راه آهن خوب بودیم ولی اشتباهات فردی ای داشتیم که باعث نشد نتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم.

وی در مورد لیست تیم ملی افزود: تیم باید آنقدر خوب باشد که بازیکنان ما خودشان را به تیم ملی تحمیل کند، من هم اگر جای مربی تیم ملی بودم، بازیکنی را از صبا دعوت نمی کردم چون ما هنوز به آمادگی کامل نرسیدیم. تیم های که ۲ ماه قبل از شروع لیگ تمرینات خودشان را شروع کرده اند، هنوز کامل نشده اند چه برسد به ما که فرصت کمی داشتیم ولی مطمئن باشید در ادامه تیم مان می تواند ۳، ۴ ملی پوش داشته باشد فعلا بهتر است به مربی تیم ملی اجازه دهیم براساس تکنیک و برنامه ای که دارد بازیکن انتخاب کند.

دایی در مورد دیدار با پدیده گفت: ما ۴ دیدار گذشته پدیده را آنالیز کردیم به غیر از بازی با تراکتور این تیم درسایر بازی هایش هم مستحق باخت نبود. مقابل فولاد مخصوصا در ۲۰ دقیقه پایانی عملکرد خوبی داشت و همچنین مقابل سایپا هم موقعیت های بسیار زیادی داشت. بازی اول با پرسپولیس هم که مساوی کردند عملکرد بسیار خوبی داشتند. در این دیدار من از بازیکنان باتجربه ام انتظار دارم که از این امتیازشان استفاده کنند و ۳ امتیاز دیدار با صبا را بگیرند.

سرمربی صبا در رابطه با داوری های لیگ هم ادامه داد: ما می توانیم آرزو کنیم که کمیته داوران کلاس هایی را در جهت ارتقای سطح داوری برگزار کنند و داوران را به سطحی که همه توقع دارند برسانند. شاید در بعضی صحنه ها مثل گل سالمی که به ما زده شد و داور نگرفت، داور به نفع ما سود زده باشد ولی در بیشتر دقایق نظر داور به تیم ما لطمه زد مثل بازی اول ما که هند مدافع حریف و پنالتی بود هیچ جا نشان داده نشد و خطا هم گرفته نشد یا بازی سوم ما مقابل گسترش که به اشتباه علیه ما یک پنالتی گرفتند ولی من و بازیکنانمان بهتر است حواسمان جمع بازی باشد و تمرکزمان را روی بازی بگذاریم چون کاری از دست ما برنمی آید، فقط باید دعا کنیم که داوری ها بهتر شوند. داوران هم باید بدانند که اگر ما اشتباه کنیم تیم ما لطمه می بیند ولی اشتباهات آنها ممکن است با آبروی مربی و بازیکن بازی کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس