تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مربی تیم نفت تهران گفت: تلاش و کوششی که مجموعه بازیکنان طی این مدت به خرج داده اند ستودنی بود. به گزارش ایلنا، محمد دایی در گفت و گو با سایت رسمی نفت تهران گفت: ما فرصت کافی برای بدنسازی نداشتیم و با توجه به تعطیلی لیگ اردوی بسیار خوبی را در سرعین پشت […]

[ad_1]

مربی تیم نفت تهران گفت: تلاش و کوششی که مجموعه بازیکنان طی این مدت به خرج داده اند ستودنی بود.

به گزارش ایلنا، محمد دایی در گفت و گو با سایت رسمی نفت تهران گفت: ما فرصت کافی برای بدنسازی نداشتیم و با توجه به تعطیلی لیگ اردوی بسیار خوبی را در سرعین پشت سر گذاشته و تمرینات فشرده و سنگینی را در سرعین انجام دادیم . در ادامه تمرینات تیم در تهران نیز دو روز صبح و عصر تمرین کرده و تمرینات پر فشاری را در این دو روز داشتیم اما از روز چهارشنبه از فشار تمرینات کاسته شد.


محمد دایی با اشاره به بازی تدارکاتی نفت تهران با ذوب آهن گفت: ما در سرعین دو بازی تدارکاتی داشتیم و با زدن گل های زیاد و نخوردن گل آمار خوبی داشتیم . روز ۱۶ شهریور نیز در یک بازی تدارکاتی به مصاف ذوب آهن می رویم و پس از آن تمرینات را ادامه می دهیم تا آماده مجدد شروع لیگ شویم . فکر می کنم بازی با ذوب آهن برای آمادگی و شناخت نقاط ضعف و قوت های تیم مفید باشد .


محمد دایی درباره نتایج تیم نفت در چهارهفته ابتدایی لیگ گفت : ما خیلی دیر شروع کردیم و فرصتی برای آماده سازی نداشتیم و در نقل و انتقالات هم با توجه به نفراتی که وجود داشتند اقدام به یارگیری کردیم و خوشبختانه بازیکنان جدید توانسته اند در کنار بازیکنان قدیمی تیم به هماهنگی خوبی رسیده و بازدهی مناسبی داشته باشند.ما چنین شرایطی را در صبا و راه آهن تجربه کرده بودیم و از همان تجربه ها برای آماده سازی نفت استفاده کردیم و توانستیم شروع خوبی داشته و امتیازات خوبی را کسب کنیم .حتی می توانستیم در این چهار بازی امتیازات بیشتری را جمع کنیم اما برخی دلایل باعث از دست دادن برخی امتیازات شد .


وی افزود: به اعتقاد بنده تلاش و کوششی که مجموعه بازیکنان طی این مدت به خرج داده اند ستودنی بود .انها با تلاش و کوشش فراوان و تمرینات فشرده به آمادگی خوبی رسیده و انگیزه های بالایی دارند.


دایی درباره بازی های بعدی نفت در لیگ گفت : ما تیم یکدست و خوبی داریم و تیم امسال نفت تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان است. ما می توانیم در ادامه لیگ نتایج خوبی کسب کنیم .به این تیم خیلی امیدواریم و تلاش می کنیم در جمع مدعیان بوده و انشاله سهمیه آسیایی را کسب کنیم .البته ما می دانیم امسال تیم های خوب زیادی در لیگ وجود دارد اما هم تلاش می کنیم به اهداف خود برسیم و به توانایی بازیکنان نفت و کار خودمان ایمان داریم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس