تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: بیست و یکمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت، پویایی و تحرک بالایی در حوزه هنر و ادبیات دینی در فضای دانشگاه‌های آزاد اسلامی ایجاد کرده است. سعید جامه بزرگی به ایسکانیوز گفت: بیست و یکمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی و […]

[ad_1]

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: بیست و یکمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت، پویایی و تحرک بالایی در حوزه هنر و ادبیات دینی در فضای دانشگاه‌های آزاد اسلامی ایجاد کرده است.

سعید جامه بزرگی به ایسکانیوز گفت: بیست و یکمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت به صورت کشوری در سه بخش دانشجویی، کارمندی و استادان و در رشته‌های مختلف هنری برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه یک بخش از این جشنواره به ادبیات اختصاص‌یافته است، ادامه داد: مشاهده می‌کنیم که رقابت سالم هنری و ادبی با رویکرد قرآن و عترت در فضای دانشگاه آزاد اسلامی ایجادشده است و اینکه میزبانی جشنواره به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان سپرده شده نشان‌دهنده ظرفیت بالای این دانشگاه برای برگزاری این جشنواره به‌صورت گسترده است.
جامه بزرگی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام جشنواره از مهرماه ۹۴ آغاز شد و در اردیبهشت‌ماه ۹۵ قریب ۱۰ هزار اثر هنری و پژوهشی از استان‌های شرکت‌کننده به دبیرخانه بیست و یکمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت که در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مستقر است، تحویل شد.
وی افزود: پس از داوری، آثار منتخب در نمایشگاه در معرض نمایش قرار می‌گیرد و این جشنواره با برگزاری مراسم اختتامیه در هفته پایانی شهریورماه ۱۳۹۵، کار خود را به‌پایان می‌رساند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان تصریح کرد: «خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت‌های قرآنی رونق خوبی گرفته است و دانشگاه‌ها به‌عنوان مهم‌ترین بخش فرهنگی در این حوزه نقش‌آفرینی می‌کنند. برگزاری هرساله مسابقات قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور با حجم گسترده یکی از برنامه‌های برجسته قرآنی در سطح دانشگاه‌هاست.»
وی یادآور شد: «در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان نیز رویکرد خوبی نسبت به فعالیت‌های قرآنی وجود دارد و برگزاری مسابقات قرآن، حفظ قرآن کریم و دعوت از استادان برجسته در این زمینه ازجمله اقداماتی است که انجام می‌شود و در این راستا با بنیاد قرآن همدان و مؤسسات قرآنی و فرهنگی همکاری خوبی داریم»
بیست و یکمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت در ۲۶ رشته در دانشگاه آزاد اسلامی همدان در مرحله دریافت آثار از شنبه، ۱۸ اردیبهشت آغاز و در ۲۸ شهریورماه با معرفی نفرات برتر به‌کار خود پایان خواهد داد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس