تاریخ انتشار: ۱۸ خرد ۱۳۹۴

عبدالرضا داوری از چهره های نزدیک به احمدی نژاد گفت که حمید بقایی اخیرا در دفتر ولنجک فعال نبوده است. به گزارش گذارنیوز  داوری در واکنش به خبر بازداشت حمید بقایی گفت: من هم خبر بازداشت بقایی را از سایت ها شنیدم و اصلا از آن اطلاع نداشتم. این فعال رسانه ای با بیان اینکه […]

عبدالرضا داوری از چهره های نزدیک به احمدی نژاد گفت که حمید بقایی اخیرا در دفتر ولنجک فعال نبوده است.

عبدالرضا داوری

به گزارش گذارنیوز  داوری در واکنش به خبر بازداشت حمید بقایی گفت: من هم خبر بازداشت بقایی را از سایت ها شنیدم و اصلا از آن اطلاع نداشتم.

این فعال رسانه ای با بیان اینکه از جزئیات ماجرای دستگیری معاون رئیس جمهور سابق آگاه نیست، افزود: آقای بقایی در دفتر ولنجک زیاد فعال نبودند و خودم در ایام اخیر ایشان را در دفتر ندیدم.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد ارتباط بازداشت بقایی با ماجرای خبر دستگیری او در سال ۹۰ گفت: من اطلاعی در این باره ندارم و دلیل اصلی را نمی دانم.

داوری در ادامه گفت: ارتباط من با بقایی زیاد نزدیک نبود و هیچ وقت صحبتی در این باره با ایشان نکردم.

تمدن: چرا از من می پرسید؟

رئیس دفتر احمدی نژاد از ماجرای بازداشت حمید بقایی ابراز بی اطلاعی کرد.

مرتضی تمدن در واکنش به سئوالی در مورد بازداشت معاون رئیس جمهور سابق گفت: چرا از من می پرسید؟

وی در پاسخ به اینکه «بقایی با احمدی نژاد حشر و نشر دارد» گفت: کل ملت ایران با احمدی نژاد حشر و نشر دارند، چون این طور است باید از کل مسائل اطلاع داشته باشند؟ خود شما هم با آقای احمدی نژاد حشر و نشر دارید، پس باید از تمامی مسائل آگاه باشید؟

تمدن در واکنش به اینکه «شما به احمدی نژاد و بقایی نزدیک ترید تا خبرنگاران» گفت: من از شما به اقای احمدی نژاد نزدیک تر نیستم.

وی در ادامه تاکید کرد: بنده اطلاعی از هیچ مسئله ای ندارم و درس و کلاس و دانشگاه دارم و فرصت این طور صحبت ها را ندارم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس