تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش‌وپرورش از دانش‌آموزان خواست که فکر کردن را بیاموزند و یاد بگیرند که مسائل خود را حل کنند. به گزارش ایسنا، دکتر رخساره فضلی در جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها که امروز، چهارشنبه ۳۱ شهریورماه در دبستان شهید خانزاده شهرستان کارون برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار […]

[ad_1]

139708.jpg

مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش‌وپرورش از دانش‌آموزان خواست که فکر کردن را بیاموزند و یاد بگیرند که مسائل خود را حل کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر رخساره فضلی در جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها که امروز، چهارشنبه ۳۱ شهریورماه در دبستان شهید خانزاده شهرستان کارون برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این روزها، روزهای خاصی برای کشور است،‌ آرامش و امنیت امروز ما هدیه بزرگانی است که از جان خود گذشتند تا ما امروز اینجا باشیم و در امنیت به‌ سر ببریم.

وی خطاب به دانش‌آموزان، گفت: امید رهبر انقلاب و مسئولان کشور و همه‌ ما به شما دانش‌آموزان است؛ از شما می‌خواهم که شاد باشید، از مدرسه و یادگیری لذت ببرید و با یکدیگر دوست باشید. امیدوارم مدرسه محیطی باشد که به شما کمک کند تا به بهترین نحو رشد کنید.

مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش‌وپرورش افزود: از شما دانش‌آموزان ۲ چیز را می خواهم؛ اول آن‌که در مدرسه مراقب خود، معلم و همه‌ چیزهایی که اطرافتان وجود دارد، باشید زیرا همه‌ ما خالقی داریم و در برابر خداوند مسئول هستیم؛ خداوند از ما خواسته است که با هم فکر کنیم و با هم یاد بگیریم.

فضلی تصریح کرد: خواسته دیگر من این است که تلاش کنید فکر کردن را بیاموزید و یاد بگیرید که مسائل خود را حل کنید؛ یاد بگیرید که به زبان فارسی صحبت کنید؛ زبان مادری شما هر زبانی که باشد بسیار زیبا و دوست‌داشتنی است و شما با آن بسیار راحت هستید، اما در کنار آن دقت کنید که زبان فارسی را نیز به‌خوبی بیاموزید چراکه همه‌ ما ایرانی هستیم و ایران را دوست داریم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس