تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در راستای کاهش مشکلات تحصیلی و معیشتی دانش‌آموزان بی‌بضاعت، از ابتدای سال تحصیلی جدید کمک هزینه به ۱۰۰۰ دانش‌آموز نیازمند تعلق گرفته‌است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین، یکی از عمده ترین مشکلات دانش آموزان بی بضاعت، تامین هزینه های مربوط به تحصیل است که این مشکل در ابتدای سال تحصیلی به […]

[ad_1]

مدرسه د ورافتاده

در راستای کاهش مشکلات تحصیلی و معیشتی دانش‌آموزان بی‌بضاعت، از ابتدای سال تحصیلی جدید کمک هزینه به ۱۰۰۰ دانش‌آموز نیازمند تعلق گرفته‌است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین، یکی از عمده ترین مشکلات دانش آموزان بی بضاعت، تامین هزینه های مربوط به تحصیل است که این مشکل در ابتدای سال تحصیلی به دلیل نیاز به تامین نوشت افزار و سایر ملزومات، بیشتر نمود پیدا می کند. در راستای کاهش این مشکلات، شهرداری منطقه ۸ تهران اعلام کرد البسه و نوشت افزار مورد نیاز ۱۰۰۰ دانش آموز بی بضاعت در شرق تهران را تقبل کرده است.

در این رابطه شهردار منطقه ۸، از توزیع بن های خرید نوشت افزار و البسه مدارس به دانش آموزان بی بضاعت مدارس سطح منطقه ۸ خبر داد.
بهمن نوری، با بیان این خبر گفت:« کمک به دانش آموزان مستعد و نیازمند، روحیه خود باوری و اعتماد را در آنها افزایش می دهد. یاری رساندن به دانش آموزان نیازمند در ابتدای سال تحصیلی آنها را با روحیه مضاعف در کسب علم ودانش مصمم تر کرده و محیط مدرسه را تبدیل به مکانی با آرامش و مناسب شکوفایی استعداد های آنها می کند.
او گفت: طرح ویژه باز گشایی مدارس با عنوان باز باران، با هدف ایجاد نشاط و انگیزه در دانش آموزان و حضور فعالانه معلمان برنامه ریزی شده است. از اهداف مهم و قابل دستیابی این طرح اعمال مدیریت یکپارچه و هماهنگ و اقدامات لازم برای دسترسی همه دانش آموزان به مراکز و امکانات آموزشی ، همکاری و ارائه خدمات به قشر های در معرض آسیب و آسیب دیده در مراکز تحصیلی و آموزشی و اولیاء آنها ، افزایش سطح همکاری و تعاملات میان بخشی دستگاه های مختلف با مدیریت شهری در زمینه مسائل آموزشی و مراکز آموزشی و تحصیلی است.
شهردار منطقه توضیح داد: با نزدیک شدن به اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در قالب طرح باز باران، تهیه و اهدا بن خرید نوشت افزار و البسه مدارس از شهروند ویژه نمایشگاه باز باران اجرا شده که در این برنامه با تشکیل کمیته اجرایی مشترک با آموزش و پرورش منطقه ، تعداد ۷۰۰ عدد بن خرید به دانش آموزان نیازمند مدارس سطح منطقه۸ ، با الویت دانش آموزان محلات منتخب طرح نگهداشت شهر توزیع شده است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس