تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز دنیا بیشتر از هر زمانی به جای تقابل، به تعامل نیازمند بوده بطوری که فرهنگ گفتمان امری ضروری برای دانش‌آموزان است. به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، مراسم اختتامیه همایش ملی شورای دانش آموزی برتر کشور با شرکت ۲۱ استان دیروز […]

[ad_1]

مدیرکل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز دنیا بیشتر از هر زمانی به جای تقابل، به تعامل نیازمند بوده بطوری که فرهنگ گفتمان امری ضروری برای دانش‌آموزان است.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، مراسم اختتامیه همایش ملی شورای دانش آموزی برتر کشور با شرکت ۲۱ استان دیروز بعداز ظهر در سالن ولایت با حضور مسئولین استانی و کشوری برگزار شد.

در این مراسم مهدی علی اکبرزاده، مدیر کل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش با قدردانی از مسئولین آموزش پرورش استان اردبیل در برگزاری این همایش تصریح کرد: این همایش باعث شد شورای دانش آموزش  از شهرهای دیگر دوستان جدیدی پیدا کنند به یقین برگزاری این همایش ها در سرنوشت آنها تاثیر خوبی خواهد گذاشت.

وی با اشاره به مهمترین رویکردهای شورای مدارس گفت: دانش آموزان برتر شورای دانش آموزی از جنبه‌های تربیتی، اخلاقی باید الگوی سایر دانش آموزان باشند. امروز دنیا بیشتر از هر زمانی به جای تقابل، به تعامل نیازمند دارد یکی از کارهای که شما در شورای انجام می‌دهید گفتو گو کردن است خودتان را دست کم نگیرید شما جوانان سفیران آینده این کشور خواهید بود.

در ادامه زنجانی، فرماندار اردبیل با اشاره به اینکه برگزاری این همایش کاری نو و بدیع بود، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش شوراهای دانش آموزی کشور برای جامعه کارکردهای خوبی به همراه خواهد داشت و باعث خواهد شد به انجام کارهای جمعی گرایش داشته و در کنار هم با اندیشه و افکار یکدیگر مدل جدیدی از مدیریت به وجود بیاوریم که این مدل همان مدیریت شورایی است.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان این مملکت هستند در صورتی که کمتر مورد توجه هستند، تصریح کرد: مدیران مدرسه و مسئولین کشوری باید شما را باور کنند چرا که تاریخ ثابت کرده بهترین راه حل و کلید مشکلات جامعه در دست قشر جوان جامعه است.

وی اضافه کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس گره کارها به دست جوانان این مرز و بوم باز شد چرا که حضرت امام (ره)به شور نشاط جوانان ایمان و اعتقاد داشتند و این باور بود  که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد. این شور نشاط در وجود شما هست پس باید به خودتان اعتماد داشته باشید چرا که شما نقش آفرین زندگی خود و اجتماع هستید  و چشم چراغ مردم و رهبر عظیم  انقلاب و مسئولین به شما جوانان است.

احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: این همایش فرصتی برای ایجاد تمرین بود تا بتوانیم ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خود را شناسایی و ارزیایی کرده و برای همایش‌های ملی در سطوح بالا آماده شویم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس